2703
2553
عنوان

دوست اشغالم

614 بازدید | 20 پست

چند ماه پیش باهاش قهر کردم از زندگیم انداختمش بیرون فقط جلوی پیشرفتمو گرفته بود اشغال ازش متنفرم 

الان اتفاقی رفتم تو بلاک لیستم عکس عنشو دیدم نمیدونم چرا انقد ازش بیشتر متنفر شدم 

چیکار کنم انقد ازش متنفر نباشم حالم ازش بهم میخوره دعا کنید دانشگاه باز نشه من ریخت نحس این سگو ببینم دختره اشغال گه😐

دارم اذیت میشم از شدت تنفر چیکار کنم از ذهنم تفش کنم بیرون دلم نمیخواد تو فکرم باشه اون میمون شرور سگ عوضی عن نکبت لجن بدبخت خار فلک زده له شده کثافت بی عقل کودن نفهم خر گاو خوک رو😐

تاپیکامو نخون  

چقدر انرژی منفی منتقل کردی

یکم آروم باش عزیزم

اینجوری اول خودت داغون میشی

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐اب قند بدم

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2456

منم دقیقا همچین حسی به دوست عوضیم دارم 

جالبه متوجه شدم ایده ی منو برای کارش داره استفاده میکنه   

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
چقدر انرژی منفی منتقل کردی یکم آروم باش عزیزم اینجوری اول خودت داغون میشی

چیکار کنم من با عکسش انقد انرژی منفی میگیرم اگه خودشو ببینم احتمالا بکشمش😐

تاپیکامو نخون  

اکانت مادرشوهرمو میدم با این حجم خِشانت برو انتقام منو ازش بگیر تا دیگه فتنه نندازه به زندگیم 😐 ممنان میشم ازت 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2714
منم دقیقا همچین حسی به دوست عوضیم دارم  جالبه متوجه شدم ایده ی منو برای کارش داره استفاده میکن ...

این سگم دقیقا همینجوریه قبل قهرمون من بش گفتم بیا با این تیپ عکس بگیریم الان رفته همون عکسو گرفته😐

تاپیکامو نخون  
اکانت مادرشوهرمو میدم با این حجم خِشانت برو انتقام منو ازش بگیر تا دیگه فتنه نندازه به زندگیم 😐 ممن ...

بدههههه😂😂😂

تازه خیلی جلو خودمو گرفتم مودب باشم باورت میشه😐

تاپیکامو نخون  
بدههههه😂😂😂 تازه خیلی جلو خودمو گرفتم مودب باشم باورت میشه😐

میدونم چه حسی داری 😐 چون اون فتنه هم انقدر منو چندسال عذاب داده و اذیت کرده که دقیقا با دیدن عکسش حالم بهم میخوره چه برسه به خودش ولی فرقش اینه من مجبورم تحملش کنم. باورت نمیشه یه حس چندش مور مور دارم وقتی میبینمش انقدر که تن و بدنمو لرزوند زجه زدم بخاطر عوضی بازیاش . کاش خواهر بودیم دوتایی یه تیم میشدیم از خجالت هردوشون درمیومدیم😂

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
این سگم دقیقا همینجوریه قبل قهرمون من بش گفتم بیا با این تیپ عکس بگیریم الان رفته همون عکسو گرفته😐

برن به درک 

داشتم فکر میکردم عن خانوم تا الانم زیادی وقت و انرژیمو گرفته 

چرا با فکر کردن بهش خاطر عزیزمو مکدر کنم ؟ 

با آرزوی اینکه به فنا رفتنشو ببینم از ادامه ی زندگیم بدون فکر کردن به اون تباه لذت میبرم  

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2706