2137
2106
عنوان

دوست اشغالم

246 بازدید | 20 پست

چند ماه پیش باهاش قهر کردم از زندگیم انداختمش بیرون فقط جلوی پیشرفتمو گرفته بود اشغال ازش متنفرم 

الان اتفاقی رفتم تو بلاک لیستم عکس عنشو دیدم نمیدونم چرا انقد ازش بیشتر متنفر شدم 

چیکار کنم انقد ازش متنفر نباشم حالم ازش بهم میخوره دعا کنید دانشگاه باز نشه من ریخت نحس این سگو ببینم دختره اشغال گه😐

دارم اذیت میشم از شدت تنفر چیکار کنم از ذهنم تفش کنم بیرون دلم نمیخواد تو فکرم باشه اون میمون شرور سگ عوضی عن نکبت لجن بدبخت خار فلک زده له شده کثافت بی عقل کودن نفهم خر گاو خوک رو😐

زندگیم دایورته رو پاشنه کفشم🤣

چقدر انرژی منفی منتقل کردی

یکم آروم باش عزیزم

اینجوری اول خودت داغون میشی

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

😐اب قند بدم

شکر که زمستان رفت و روسیاهیش موند به زغالها...وقتی که حضرت موسی ع  همراه با قوم خود از دست فرعون می‌گریزد، در کنار دریا قوم ایشان دچار ترس و اضطراب می‌شوند.  یاران موسى گفتند ما قطعا گرفتار خواهیم شد»، اما حضرت موسی(ع) خطاب به آن‌ها می‌فرماید: قَالَ کَلَّا إِنَّ مَعِیَ رَبِّی سَیَهْدِینِ؛ چنین نیست، زیرا پروردگارم با من است و به زودى مرا هدایت خواهد کرد» (61 و 62 شعراء) خدا با ماست نگران آینده نباشید ، آینده بسیار روشن است ان شاالله (مقام معظم رهبری حفظهم الله) ✌️⁩⁦🇮🇷⁩⁦✌️‌⁩ ....سردار دلها 💖 یاد تو و نام تو با ماست تا ظهور

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

منم دقیقا همچین حسی به دوست عوضیم دارم 

جالبه متوجه شدم ایده ی منو برای کارش داره استفاده میکنه   

رودم که باشی ، خشکت میکنن اینجا |  برید بهشت و مارو تو جهنم تنها بذارید      ..............................................   🕊   تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست ! 
2166
چقدر انرژی منفی منتقل کردی یکم آروم باش عزیزم اینجوری اول خودت داغون میشی

چیکار کنم من با عکسش انقد انرژی منفی میگیرم اگه خودشو ببینم احتمالا بکشمش😐

اکانت مادرشوهرمو میدم با این حجم خِشانت برو انتقام منو ازش بگیر تا دیگه فتنه نندازه به زندگیم 😐 ممنان میشم ازت 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻 میشه این ذکر رو برای اینکه خدا گناهانم رو ببخشه بخونین؟ استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم
2165
منم دقیقا همچین حسی به دوست عوضیم دارم  جالبه متوجه شدم ایده ی منو برای کارش داره استفاده میکن ...

این سگم دقیقا همینجوریه قبل قهرمون من بش گفتم بیا با این تیپ عکس بگیریم الان رفته همون عکسو گرفته😐

اکانت مادرشوهرمو میدم با این حجم خِشانت برو انتقام منو ازش بگیر تا دیگه فتنه نندازه به زندگیم 😐 ممن ...

بدههههه😂😂😂

تازه خیلی جلو خودمو گرفتم مودب باشم باورت میشه😐

بدههههه😂😂😂 تازه خیلی جلو خودمو گرفتم مودب باشم باورت میشه😐

میدونم چه حسی داری 😐 چون اون فتنه هم انقدر منو چندسال عذاب داده و اذیت کرده که دقیقا با دیدن عکسش حالم بهم میخوره چه برسه به خودش ولی فرقش اینه من مجبورم تحملش کنم. باورت نمیشه یه حس چندش مور مور دارم وقتی میبینمش انقدر که تن و بدنمو لرزوند زجه زدم بخاطر عوضی بازیاش . کاش خواهر بودیم دوتایی یه تیم میشدیم از خجالت هردوشون درمیومدیم😂

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻 میشه این ذکر رو برای اینکه خدا گناهانم رو ببخشه بخونین؟ استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم
این سگم دقیقا همینجوریه قبل قهرمون من بش گفتم بیا با این تیپ عکس بگیریم الان رفته همون عکسو گرفته😐

برن به درک 

داشتم فکر میکردم عن خانوم تا الانم زیادی وقت و انرژیمو گرفته 

چرا با فکر کردن بهش خاطر عزیزمو مکدر کنم ؟ 

با آرزوی اینکه به فنا رفتنشو ببینم از ادامه ی زندگیم بدون فکر کردن به اون تباه لذت میبرم  

رودم که باشی ، خشکت میکنن اینجا |  برید بهشت و مارو تو جهنم تنها بذارید      ..............................................   🕊   تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست ! 
2183
میدونم چه حسی داری 😐 چون اون فتنه هم انقدر منو چندسال عذاب داده و اذیت کرده که دقیقا با دیدن عکسش ح ...

دقیقا درکت میکنم اینم یجور با من اینکارو کرد با فتنه هاش خیلی ادم عوضی و اشغالی بود دو روووو به تمام معنا خواهر خدا صبرت بده امیدوارم یجوری از شرش خلاص شی آدم سمی زندگی رو به آدم زهر مار میکنه و خودش حال میکنه ازین زورم میاد که اونقد منو عذاب داد و خودش داره حال میکنه میمون سگ😐تنها خواستم اینه که دانشگاه باز نشه تا من فارغ التحصیل شم و ریخت این سگ شیطان رجیم رو دیگه نبینم😐

برن به درک  داشتم فکر میکردم عن خانوم تا الانم زیادی وقت و انرژیمو گرفته  چرا با فکر کرد ...

برات آرزوی موفقیت میکنم حق با توعه فقط برا من دعا کن دانشگاه باز نشه و تا ابد ریخت اینو نبینم😐👌

دقیقا درکت میکنم اینم یجور با من اینکارو کرد با فتنه هاش خیلی ادم عوضی و اشغالی بود دو روووو به تمام ...

ان شاالله مجازی میگذره نمیبینیش . خوبیش اینه از فامیل نیست میشه قطع رابطه کرد . کاش میشد اون فتنه هم شرش کم میشد وگرنه من نمیتونم حذفش کنم  خود روزگار باید برام حذفش کنه 😐 یه نسبتی هم داره که مثل زگیل و کنه چسبیده مگه میشه دور شد 😑 من خودم از یه سنی همه آدمای سمی زندگیم رو حذف کردم راحت شدم حتی دوست و فامیلای خودم. فقط این یکی مونده که بخاطر شوهر بچه ننه نمیدونم چیکارش کنم 

ان شاالله مجازی میگذره نمیبینیش . خوبیش اینه از فامیل نیست میشه قطع رابطه کرد . کاش میشد اون فتنه هم ...

خدا یجوری راحتت کنه از شرش قشنگ درکت میکنم چه مصیبتیه آدم سمی☹❤