2726
عنوان

اخر شبی خل شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 21 پست
واین که میدونید این سناریو برا هرکسی تکرار شده و برای توهم تکرار میشه وحشتناک‌تر اینکه میدونید آخرش ...

ما فقط میدکنیم تهش مرگه ولی بعد از مرگو هیچ جوره نمیشه حدس زد ک چی میشه

وحشتناک ترین چیز این هست ک ما اختیار هیچی رو نداریم 

ما حتی صاحب خودمونم نیستیم 

اتفاقایی ک میوفتن تو سرنوشت مان ....همه چیز به خواست خداست ....ما هیچ نصشی نداریم انگار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سالها از وقتی بچه بودم همش دلم می گرفت و غصه می خوردم تا خدا خودشو خیلی جاها نشونم داد  خیدی جاها دیگه به وجودش یقین کردم  دیگه نترسیدم مدت هاس دلم نگرفته ولی وقتی به بزرگی این دنیا بدون خدا فکر می کنم وجودم وحشت می کنه  خیلی ها از فکر بهش بزارن اما حقیقته

ما فقط میدکنیم تهش مرگه ولی بعد از مرگو هیچ جوره نمیشه حدس زد ک چی میشه وحشتناک ترین چیز این ...

ببین سناریو زندگی تو نوشته شده مثلا اینکه فلان تاریخ مقابل تو یه تصادف اتفاق بیفته اما اینکه تو اون فرد رو نجات بدی یا ندی تحت اختیار توه  و اونجاس که با انتخاب خودت وارد یه مسیر دیگه می شی اون مسیر رو هم خدا نوشته واست ولی بزم  یه جاهایی باید انتخاب کنی  وارد مسیر دیگه شی 

2728
ما فقط میدکنیم تهش مرگه ولی بعد از مرگو هیچ جوره نمیشه حدس زد ک چی میشه وحشتناک ترین چیز این ...

بعد از مرگ وارد بعد دیگه ای می شی یه دنیای موازی که دانشمندا هم می گن هست دنیا های موازی بسیاری وجود داره

اینکه تو چه تاریخی با چه هویتی بیای  اینه تو تو باشی  اصل ماجراس که روح رو ثابت می کنه &nb ...

اوهوم 

وقتی به این چیزا فکر میکنم 

حس میکنم دارم خل میشم 

💔🤦🏻‍♀️😂زودی این فکرارو متوقف میکنم و میرم سراغ روز مرگیام 

ولی اصل زندگی شاید فکر به همین چیزا باشه ....

شاید ووقعا همه ادما باید به این چیزا فکر کنن 

ولی خب تو جسمی گیر کردیم  که نیاز های زیادی داره ....تو دنیای مادی هستیم و همه ی توجهمون به مادیات و واقعیت هاو روز مرگی هاست...

از حقیقت ها غافل شدیم ...