2737
2734
عنوان

بیخوابا بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 69 پست
من یهو از چشم اشک میاد و یه اتفاقای عجیبی و میفهمم که جرات ندارم بهش فکر کنم حتی خیلی وحشتناکه مدیوم ...

والا خودم اینو نداشتم اما میتونی با یه سرچ بفهمی هستی یا نه 

بزن علائم مدیوم بودن میاره برات 

والا خودم اینو نداشتم اما میتونی با یه سرچ بفهمی هستی یا نه  بزن علائم مدیوم بودن میاره برات&n ...

میدونی هیچ اعتمادی به هیچ کدوم ازین سایتا نیس....من میدونم پایگاه 51 میگیره کساییو ک مطمین شه...و مطینم ازونجا اطلاعات درستی درز نمیکنه...چیزایی که خودشون میخوانو به ما میگن که ما اصل داستانو نفهمیم هیچ وقت

یه جایی نوشته بود که : {گرگ ها وقتی گرسنه اند ، خیانت میکنند ؛ آدم ها وقتی سیرند} ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی هیچ اعتمادی به هیچ کدوم ازین سایتا نیس....من میدونم پایگاه 51 میگیره کساییو ک مطمین شه...و مط ...

قطعا اطلاعات درستی در دست کسی نیست چون هیچکی هوشیار برتر نیست پس همه فرضیات . حدس. روایات. احادیثن 

2728
قطعا اطلاعات درستی در دست کسی نیست چون هیچکی هوشیار برتر نیست پس همه فرضیات . حدس. روایات. احادیثن&n ...

همه هدایت شدن ما یزیو میدونیم ک اونا میخوان بدونیم ... پس درست و غلط هیچ اطلاعاتی دقیق واضح نیست!!

یه جایی نوشته بود که : {گرگ ها وقتی گرسنه اند ، خیانت میکنند ؛ آدم ها وقتی سیرند} ...
همه هدایت شدن ما یزیو میدونیم ک اونا میخوان بدونیم ... پس درست و غلط هیچ اطلاعاتی دقیق واضح نیست!!

آدمی نتونسته و نمیتونه همه چیز رو درک کنه اینو مطمئن باش 

آره پایگاه ۵۱ خیلی اطلاعات میگن داره ک نمیگه اما خیلی اطلاعات هم هنوز کشف نشده 

آدمی نتونسته و نمیتونه همه چیز رو درک کنه اینو مطمئن باش  آره پایگاه ۵۱ خیلی اطلاعات میگن داره ...

من فکر دیگه ای میکنم...راجع به اورشلیم و انگشتر حضرت موسی چیزی میدونی؟

2738