2726
عنوان

بیخوابا بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونی تقویتش هم کنی اما بهتره سمتش نری و بذاری از بین بره حتی 

نه توروخدا خودمم حوصله این چیزا رو ندارم اگه مثبت میشه تقویتش کنم به دردم میخوره برم سراغش

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
حس ششم وجود نداره و خرافاته،این خود مغز هست از طریق حواس پنجگانه و تجزیه تحلیل مسائل کنار هم قرار می ...

معتقد نیستم 

همون قدر که به علم اعتقاد دارم اما همونقدر هم معتقدم علم نمیتونه همه چیز رو ثابت کنه درست مثل جهان پس از مرگ 

آره حس منفی و مثبت هم از طریق ماورا القا میشه و احتمال هست که طرف مدیوم باشه  البته طبق مطالعا ...

اخه مدیوم بودن ب این راحتیام ک شما میگید نیس نمیدونم ایشون میتونن با ارواح ارتباط بگیرن یا ن

از خون جوانان وطن لاله دمیده🖤  ما پرنسس های دیزنی نیستیم ما دختران ایرانیم♥🔥

وای من میدونم چی میگی

همچین حسی به چند نفر دارم

کاربر خانم هستم ...😌   دواین جانسون رو دوس دارم خب🥴     ۸ تا کاربری ترکوندم تا حالا😎 در مورد دانشگاه و کنکور راهنماییم کنید خوشحال میشم 😊      
اخه مدیوم بودن ب این راحتیام ک شما میگید نیس نمیدونم ایشون میتونن با ارواح ارتباط بگیرن یا ن

همه ی مدیوم ها به طور کامل قدرت ذاتی ندارن خیلی محدودا افرادی که قدرت کاملشون حفظ شده بقیه اندکی قدرت دارن و بقیه اشو تقویت میکنن

هیچی از خدا کمک بخواه و دعاهای همیشه رو بخون و بهش فک نکن حل میشه  ترسم نداره نترس چون تا خدا ...

رفتم الان خوندم خیلی پیچیده و ترسناکه اصلا دلم نمی‌خواد وارد همچین مسائلی بشم ، من خیلی دعا میخودنم و خیلی دعا میکنم و همیشه سعی میکنم روحمو پاک نگه دارم چون با انرژی مثبت خیلی کارامو انجام دادم دلم میخواد همین حالت حفظ بشه

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706