2726
عنوان

بیخوابا بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 69 پست
وااای دقیقا اصلا کار به کار همم نداریما ولی نمی‌دونم یه حالیه فکر کنم اونم همین حس به من داره

اوهوم 

این بهش میگن حس ششم 

همیشه به این حس اعتماد کن 

اگه حس بدی داری و ته قلبت به رفتن به جایی و انجام دادن کاری و دیدن کسی یا اصن هرچی راضی نیست  اجامش نده 

الانم خودت نمیدونی چرا از اون طرف خوشت نمیاد 

ولی روحت و ذاتت کاملا اگاهه🥲💔و به خاطر همین حس بد داری بهش ...

جالبه ن؟

شنیدم اگ سنگ ماهتو بندازی دیگ اینجوری نمیشه

آها اتفاقا دستبندشو دارم امتحان میکنم ، دلیلش چیه که اینجوری میشم؟

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخابا بریم بخابیم یا بریم تاپیکه بعدی یا همینجا بمونیم 😅

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2728
اوهوم  این بهش میگن حس ششم  همیشه به این حس اعتماد کن  اگه حس بدی داری و ته قلبت ب ...

اره دقیقا از خودم تعریف نباشه احساس میکنم چون روحم پاکه این چیزا رو میفهمم حالا نمی‌دونم دقیق همین باشه یا نه اطلاعاتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آها اتفاقا دستبندشو دارم امتحان میکنم ، دلیلش چیه که اینجوری میشم؟

ببین بعضی از ادما اینجورین ک انرژی بقیرو میگیرن حالا خواسته یا ناخواسته من خودمم برام پیش اومده پیششون خیلیی زود خسته و بیحال میشم قشنگ میفهمم انرژیم رفته ولی نمیدونم باید چیکار کنم ک کسی نتونه اینکارو کنه

از خون جوانان وطن لاله دمیده🖤  ما پرنسس های دیزنی نیستیم ما دختران ایرانیم♥🔥
ببین بعضی از ادما اینجورین ک انرژی بقیرو میگیرن حالا خواسته یا ناخواسته من خودمم برام پیش اومده پیشش ...

باید سعی کنم هرجا باشه من نباشم انگار دارم خفه میشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی چی ؟؟؟من نمی‌دونم بهم بگووو

ای خدا انقد مدیوم روحی رو توضیح دادم کچل شدم🤦‍♀️🤣🤣

هر انسان وقتی به دنیا میاد به طور ذاتی میتونه با ماورا در ارتباط باشه اما با بزرگ شدن این حس از بین میره اما در یک سری آدما کم رنگ میشه مثل افرادی که اجنه میبینن یا حتی حس ششم قوی دارن و...

ببین بعضی از ادما اینجورین ک انرژی بقیرو میگیرن حالا خواسته یا ناخواسته من خودمم برام پیش اومده پیشش ...

ببین چجوریه حتی اینستاگرام میوتش کردم نبینمش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره  اگه اکثرا هم انرژی دریافت میکنی احتمال زیاد یک مدیومی😊😁

عزیزم مدیوم مگ کسی نیس ک میتونه با ارواح ارتباط بگیره؟ یکی از علائمش این میتونه باشه ینی؟

از خون جوانان وطن لاله دمیده🖤  ما پرنسس های دیزنی نیستیم ما دختران ایرانیم♥🔥
عزیزم مدیوم مگ کسی نیس ک میتونه با ارواح ارتباط بگیره؟ یکی از علائمش این میتونه باشه ینی؟

آره حس منفی و مثبت هم از طریق ماورا القا میشه و احتمال هست که طرف مدیوم باشه 

البته طبق مطالعات من 

ای خدا انقد مدیوم روحی رو توضیح دادم کچل شدم🤦‍♀️🤣🤣 هر انسان وقتی به دنیا میاد به طور ذاتی میتونه ...

برم گوگل کنم جالب شد انقدرم حسام قویه به شوهرم یه چی میگم میگه نه نگو توروخدا 😄😄می‌ترسه بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اتفاقا قدیم هم درگیر از ما بهترون بودم 🤦🏽‍♀️خدایا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706