2194
2106
عنوان

بیخوابا بیان یه لحظه

328 بازدید | 69 پست

کسی بیدار هست؟ شماها به انرژی منفی اعتقاد دارین؟الان یه جاییم که یکی از فامیلا هم اینجاس آقا من اصلا اینو میبینم حالم بد میشه انگار یکی نشسته رو قفسه سینم انگار همش انرژیش بده اصلا ازش خوشم نمیاد به نظرتون اونم همین حس و به من داره که من این انرژی میگیرم؟شمام دارین از این حالتا خوابم نمیبره آنقدر برانگیخته شدم نمی‌دونم چرا

چرته

هیس  امضام به تو ربطی نداره......................................... بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

اصلا بقیه رو ول کن استارتر منو بچسب خوده بمبه انرژی مثبتم 😃

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
میفهمم چی میگی ولی باید سعی کنی بهش توجه نکنی هرچی بیشتر توجه کنی بیشتر انرژیش تاثیر میزاره

اصلا دست خودم نیست لعنتی من انرزیارو آنقدر سریع میگیرم خدا نکنه مثلاً برم یه مهمونی یکی انرژیش منفی باشه مهمونی از دماغم در میاد انگار عین خوره روحمو میخورن بی‌حال عصبی میشم خیلی بده 

2050
😂😂😂😂 اره بعضیا با اینکه بهت تاحالا بی احترامی یا بدی نکردن بازم حس بد داری بهشون  میفهمم& ...

وااای دقیقا اصلا کار به کار همم نداریما ولی نمی‌دونم یه حالیه فکر کنم اونم همین حس به من داره

جووون دختر قشنگی 😄😍

فدات چشمات قشنگ میبینه خوشگله 😃❤️

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2183
وااای دقیقا اصلا کار به کار همم نداریما ولی نمی‌دونم یه حالیه فکر کنم اونم همین حس به من داره

اوهوم 

این بهش میگن حس ششم 

همیشه به این حس اعتماد کن 

اگه حس بدی داری و ته قلبت به رفتن به جایی و انجام دادن کاری و دیدن کسی یا اصن هرچی راضی نیست  اجامش نده 

الانم خودت نمیدونی چرا از اون طرف خوشت نمیاد 

ولی روحت و ذاتت کاملا اگاهه🥲💔و به خاطر همین حس بد داری بهش ...

جالبه ن؟

بیخابا بریم بخابیم یا بریم تاپیکه بعدی یا همینجا بمونیم 😅

اوهوم  این بهش میگن حس ششم  همیشه به این حس اعتماد کن  اگه حس بدی داری و ته قلبت ب ...

اره دقیقا از خودم تعریف نباشه احساس میکنم چون روحم پاکه این چیزا رو میفهمم حالا نمی‌دونم دقیق همین باشه یا نه اطلاعاتم