2410
2553
عنوان

بچم شبا جیش میکنه کمک :(

| مشاهده متن کامل بحث + 5110 بازدید | 57 پست
همون دیگه، 😄🤦🏻‍♀️از خودم به بچه هامم ارث رسیده  البته مامان بزرگام میگن مامان بابامم همینجو ...

چه ساعتایی بیدارشون میکنی؟

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
اره اروم میگم دعواش نکردم اصلا. اخه ازین حرصی ام که قبل خواب گفت اب میخوام کم دادم گفتم یادته خیس شد ...

عزیزدلمممممم دخترمنم گاهی شبا بیدارم میکنه بهش آب بدم یک عالمه هم میخوره و جیش😂.

بهش آب بده تشنش شد. بعضی بچه ها کلی چای و آبمیوه اینا الکی میخورن نه از سر تشنگی. اونجور مایعات منظورم بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چه ساعتایی بیدارشون میکنی؟

شبی دوبار ، هر موقع که شب شیر و مایعات زیاد خورده باشن سه بار

دخترم بعضی شبا خودشم میره ولی پسرم اصلاااا باید حتما خودم بیدارش کنم وگرنه بیچاره میشم 

خدایا شکرت
عزیزدلمممممم دخترمنم گاهی شبا بیدارم میکنه بهش آب بدم یک عالمه هم میخوره و جیش😂. بهش آب بده تشنش ش ...

هعیییی :)))) چقدر ما طفلکی ایم

شبی دوبار ، هر موقع که شب شیر و مایعات زیاد خورده باشن سه بار دخترم بعضی شبا خودشم میره ولی پسرم اص ...

خب پس من توقعم خیلی بالاست فعلا🤣🤣 همون دوبار باید بیدار شم حتما.

2714

عزیزم منم تاسه چهارشب پیش مشکل توروداشتم با این تفاوت که پسرمن سه سال ونمیشه.بعضی شبا دوبارتاصبح جاشو خیس میکرد ومجبور بودم تاصبح دوسه بارجاشوعوض کنم تا اینکه خوندم یه نفراینجا گفته بود بچش باسیاهدونه وعسل خوب شده ما عسل نداشتیم نوک قاشق چای خوری شیره رو با ده بیست تا دونه سیاهدونه قاطی کردم شبا نیم ساعت قبل خواب دادم خوردبعدشم آب دادم بهش.باورت میشه ازشب دوم دیگه اصلا جیش نکرد؟الان سه چهارشبه تاصبح خشک خشکه.حتتتتما امتحان کن.ودی اصلا سیاهدونه روزیادنده هفت الی ۲۱ دونه بده

عزیزم منم تاسه چهارشب پیش مشکل توروداشتم با این تفاوت که پسرمن سه سال ونمیشه.بعضی شبا دوبارتاصبح جاش ...

ولی حتتما اینو کا گفتم امتحان کن من باورم نمیشداییینقدرسریع اثرکنه کل زندگیم به گندکشیده شده بودسابقه نداشت که پسرم مثلا ازساعت یازه تا هشت ونه صبح خودشو نگه داره!

منم دخترم ۲سال و ۸ ماهشه ی هفتع بیشتره از پوشک شب گرفتمش

شب زود بخابه تا صب باید دو بار ببرمش رو قصری جیش کنه وگرنه جیش میکنه سر جاش

بعدشم اینکه دو تا زیر انداز داره ک یکی رو خودم بزرررگ دوختم چون بد خوابه

شب نتونستم ببدمش جیش.حداقل تشک کثیف نشه

فقطم پتوشو میندازم تو لباسشویی

زیراندازو فقط میزارم هوا بخوره خشک میشه

منم دعا دعا میکنم زود یاد بگیره

دختر خواهرشوهرم ۶ سالشه قبل خاب مایعات بخوره جیش میکنه ب خودش🤐

♥️💞