2726

چقدر طول کشید؟

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه میخوای یا نمیخوای😁 اگه میخوای برو آزمایش خون بده دقیقه. اگرم نمیخوای صبر کن تا انشاللاه پریود بشی

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2728
من بی بی چک زدم دیدم هیچ رنگی نداره گفتم خرابه رفتم وضو گرفتم نماز شب خونذم بعد رفتم نگاش کردم حدود ...

انشالله که مثبته😍

کاربر خانم هستم ...😌   دواین جانسون رو دوس دارم خب🥴     ۸ تا کاربری ترکوندم تا حالا😎 در مورد دانشگاه و کنکور راهنماییم کنید خوشحال میشم 😊      
والا الان دیگ ماه اخرم و چند وقت دیگ نی نیم میاد  بی بی هارو برداشتم شرمنده ولی صبح بزن باز

اگر صبح پیداشون کردی برام بفرست عکسشون رو صبح ندارم دیه میزارم پس فردا میرم ازمایش

نماز شب خوندم حدود بیست دقیقه بعد بهش سر زدم

به نظر من مثبته شاید ۱۰ دقیقه ای انداخته ولی تو نبودی ببینی شایدم ۵ دقیقه برو آزمایش عزیزم

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2706