2737
2734

تنهایی خوبه یا بد تا همیشه؟😔

تعداد رای : 35
نظرسنجی
خوبه
16
45%
بده
19
54%
خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

اون اولا فعل مفرد نداشتیمهمش جمع بود من نداشتیم همش مابودبراما شب اینطوری تموم میشدخوب بخوابیم شبمون بخیرازهم چیز جدانداشتیمولی الان همه چی داریمهم فعل مفرد داریمهم من داریمهم چیزجداتنها چیزی که الان نداریم نقطه مشترک نداریم شبتون بخیر

اینو استوری گذاشته بود اخرشب بعد صبح بلند شدم دیدم برداشته

دوتا استوری دیگم جزاینا گذاشته بود مربوط ب شکست عشقی بود اونام برداشت 

اینکه نمیدونه باپیج فیک فالوش دارم حتما براکسی دیگس 

فک نکنم فهمیده باشه ک 

ترفندی نمیدونین اینو بفهمم؟

البته جدیدا زده شدم حس میکنم اسباب بازیش بودم وبهم بعنوان سرگرمی نگاه میکرده

اون اولا فعل مفرد نداشتیمهمش جمع بود من نداشتیم همش مابودبراما شب اینطوری تموم میشدخوب بخوابیم شبمون ...

سلام متوجه شدم از حرفاشون اینارو که.....

میگن اولش  خوب بوده همه چی 

خب چیز جدا از هم نداشتید ولی الان فرق کرده

یه حالت مثلا عین غریبگی با هم دارین

الان اینجوری شده عین دو تا غریبه دقیقا

خب اون شکست عشقی گداشته باز جای شکرش هست

نه متوجه نشده مطمئنم

من ننیدونم ولی بعید میدونم متوجه شده باشه

دور از جونتون نه اینطور نیست فعلا وایسین چند روز انشالله حل میشه

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب اگه متوجه نشده پس برای کی گذاشته اون استوریارو؟

صد در صد واسه شماست گفته حتما میبینین

ولی اونو من بعید میدونم فهمیده باشن احتمالش زیاده این

اگرم متوجه شده باشه که شما هستین خیالی نیست چه بهتر 

اینطوری لااقل یه استوری گذاشتن حرفشونو زدن

ولی مطمئنم دوباره با هم رابطتتون عین قبل میشه 

صد در صد واسه شماست گفته حتما میبینین ولی اونو من بعید میدونم فهمیده باشن احتمالش زیاده این اگرم م ...

اره شاید درست شه اما یکم دیگ طولانی تر شه دیگ ب نبودش عادت میکنم اونوقت درست نمیشه 

ممنون❤🙏🙏

خب اگه متوجه نشده پس برای کی گذاشته اون استوریارو؟

این استوریا نشونه خوبیه خب؟؟

ولی غرور داره نمیاد جلو اینجوری داره برخورد میکنه

غرور یه رابطه رو خراب میکنه

این وسط یکی از شماها باید کوتاه بیاد غرورشو بزاره زیر پا

از شما که مطمئنم که دوسش دارید قطعا و ایشونم از استوریش متوجه شدم هنوز احساسی دارن ولی یکی باید کوتاه بیاد

اره شاید درست شه اما یکم دیگ طولانی تر شه دیگ ب نبودش عادت میکنم اونوقت درست نمیشه  ممنون❤🙏🙏

خواهش میکنم کاری نکردم

صبر کنید حل میشه عجله کار شیطونه 

قول میدم حل میشه زمان میخواد

2738
ایشالله ک بشه  حالا چیزی شد بهتون میگم🙏🙏 فعلا عصرتون خوش  موفق باشید❤🌷

انشالله

باشه 

همچنین ممنون ازتون سلامت باشید🙏🙏🙏

انشالله باشه  همچنین ممنون ازتون سلامت باشید🙏🙏🙏

سلام خوبین؟؟

من دوباره اومدم😑🤦‍♀️🤦‍♀️

دوباره استوری گذاشت

لطفا گرفتار کسی نشوید که دائما میخواهید بااوبجنگیدواورادرست کنید...زیراهرکز وهرگز هیچ زنی هیچ مردی راوهیچ مردی هیچ زنی را تاالان نه عوض کرده نه درست کرده...تازه این موجود بعدازدواج ۱۰،۲۰درصدبدترمیشود که بهترنمیشود

بااین متن

اینکه نمیدونه فالوش دارم براکی میذاره اخه اینارو نکنه رل دیگشه؟

اخه اگه نمیدونه چراباید همچین چیزی گذاشته شه اخه 

میخواستم پیمش بدم همه چیو تموم کنم براخودم ولی گفتم جوابمو نمیدا کلا سین نمیکنه بی فایدس من دیگ خسته شدم نمیدونم چیکارکنم

انشالله باشه  همچنین ممنون ازتون سلامت باشید🙏🙏🙏

بدون مخاطب ک فک نکنم باشه 

ینی برایکیه ولی ممکنه من نباشم ک حتما نیسم بااینکه همیشه جنگ داشتیم 

ولی خب نمیدونه فالوش دارم برایکی دیگس پس

سلام خوبین؟؟ من دوباره اومدم😑🤦‍♀️🤦‍♀️ دوباره استوری گذاشت لطفا گرفتار کسی نشوید که دائما میخوا ...

سلام ممنون

عجب😐

نمیدونم بعید میدونم رل زده باشن

میدونه حتما دیگه واسه شماست همش

فعلا پیام ندین 

بدون مخاطب ک فک نکنم باشه  ینی برایکیه ولی ممکنه من نباشم ک حتما نیسم بااینکه همیشه جنگ داشتیم ...

نه مخاطب داره حرفاش

من فکر کنم شمایین مخاطبش

شایدم بدونه 

خودمم گیج شدم 🤕

2706