2410
2553
عنوان

الان پسراچقدحساس شدن،

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 33 پست
اره یکی میگف شوهر زشت و کچل و قدکوتاهش از هیکلش ایراد گرفته بود آل برده آدم شده😒

آل😱😱😱

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آل😱😱😱

اره

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
وای چقدم درد داره پیکر تراشی یکی از اشناهای ما برا همین عمل فوت کرد ۲۸سالش بود بنده خدا. من از چاقی ...

حالااوناییکه لازم دارن ونمیگم

ولی دختری که زایمان نداشته،صرفا بخاطرپسرارفته ابدومینوپلاستی کرده

دکترشم بهش نگفته شمازایمان نکردی نبایدابدوبشی

2720
🤣🤣🤣🤣🤣واقعا

والا مادرشوهر من همینه . اسیرم از دستش همیشه از پسرش تعریف میکنه از من بد میگه. بینی شوهرم خیلی بزرگه و خیلی قوز داره  واسه من طبیعی کوچیک و صاف  هرجا میشینه میگه این دوتا بینیشون عین همه 😑 توهم پسرا بخاطر توهم مادراشونه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2714
چیکارش کرده تعریف میکنی؟

کاریش نکرده ک

ی جور فحشه آل برده

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اونایی ک تپل زشتن زن قشنگ تر میخان و حساس ترن

والا خوشگلایی ک من دیدم زنشون متوسه خیلیم راضین

پسر داییم مدتی مدلینگ بود اصلا الان ی زن داره اصلا خوشگل نی اما ب جاش اخلاق داره پسرداییم میزارتش رو سر میگرده

کاریش نکرده ک ی جور فحشه آل برده

اخیش خیالم راحت شدااا 😂😂😃😃😃🤣🤣🤣🤣🤣 زودتر بگوخب ندیدی ترسیدم😑😑😂

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
والا مادرشوهر من همینه . اسیرم از دستش همیشه از پسرش تعریف میکنه از من بد میگه. بینی شوهرم خیلی بزرگ ...

وای چقد خندیدم🤣🤣🤣🤣 مادرشوهر منم میگه همه پسر منو میخواستن از دختر خاله گرفته تا فامیلای دور!!! منم همش میخندم بهش سر این قضیه شوهرمو دست میندازم ناراحت میشه😬😬😬😬

اخیش خیالم راحت شدااا 😂😂😃😃😃🤣🤣🤣🤣🤣 زودتر بگوخب ندیدی ترسیدم😑😑😂

😂😂😂خودمم ترسیدم

وای چقد خندیدم🤣🤣🤣🤣 مادرشوهر منم میگه همه پسر منو میخواستن از دختر خاله گرفته تا فامیلای دور!!! م ...

دقیقا . من اگه بدونی شوهرم چه توهمی زده که همه چی تمومه و همه از خداشون بود زنش بشن. حالا ته جیبش شپش هم پیدا نمیشه به زور شکم آدم سیر بشه فقط  اما پز و ادعاشون مارو کشته. نمیشه هم زیاد به روشون آورد  هرچند اگه عیباشونم بگیم با اون به اعتماد به نفس کاذبی که مادراشون بهشون دادن قبول نمیکنن چون همون حرفارو باور کردن با همون ذهنیت بزرگ شدن . انقدر بدم میاد از این اخلاقاشون که مردا رو توهمی میکنن .

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706