2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عدس رو خیس کن سیب زمینی نگینی کن بذار با هم بپزن توش پیاز داغ و گلپر هم بریزی عالی میشه

من زیادی بلد نیستم 

اول عدس و خیس کنم بعد سیب زمینی و پیاز و سرخ کنم و ادویه بزنم بعدش چیکار کنم؟

2731
2738

پیاز داغ کن. زردچوبه هم بزن. بعد عدس شسته رو بریز و آب بریز روش. نمک. یکی دو قاشق رب. گلپر هم میتونی بزنی. شلغم یا سیب زمینی نگینی هم میتونی بریزی سلیقه ای هست. عصاره گوشت یا آب قلم هم اگر داری بریزی عتلی میشه.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
من زیادی بلد نیستم  اول عدس و خیس کنم بعد سیب زمینی و پیاز و سرخ کنم و ادویه بزنم بعدش چ ...

نهههه اول عدس رو بذار حداقل یک ساعت خیس بخوره آبش رو خالی کن بعد با سیب زمینی نگینی شده با آب بذار بپزه دیاز داغ رو جدا درست کن بهش اضافه کن نمک و فلفل یه ذره زرد چوبه و یکم گلپر اضافه کن ولییی

اگه برای مریض میخوای فقط عدس و سیبزمینی و نمک با یکم روغن با آب بپز دیگه ادویه دیگه نزن

من عدس رو میپزم وقتی خوب پخت یه پیاز رو خورد میکنم و همراه سیر سرخ میکنم یه قاشق ارد باهاش سرخ میکنم ...

استارتر همین دستورو تو اون مرحله سرخ کردنش سکم سیب زمینیم بریز سرخ کن بعد بریز تو عدسی پرفکت میشه

چجوری  عدس و بپزم بریزم تو اب؟

دیگه در این حد؟!😳😳😳

بابا عدسو با آب بذار بپزه یه سیب زمینی متوسطم بذار همراهش بپزه

وقتی پخت سیب زمینی رو بکوب و قاطی کن با عدسا

همین دیگه کاری نداره اینقدر سردرگمی

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  
2706