2726
عنوان

ناخن جویدن خودم :/ کسی جواب گرفته از ایده ای

| مشاهده متن کامل بحث + 3637 بازدید | 77 پست

میدونم چی میگی

منم تو ترکم😑

ایده ی من اینه👇

یک جدول درست کن،قبل خواب چک کن اگه ناخنتو جویدی یه ضربدر بزن،اگر نه یه تیک بزن.اگه مثل من عادت داری وقتی درس میخونی یا استرس میگیری ناخن بجویی،یه عادت دیگه جایگزینش کن!

مثلا موهاتو لای انگشتت بپیچ(😐)،خط خطی کن،کاغذ مچاله کن یا هرچیزی که قابل جایگزین شدنه😗

(من متاسفانه پوست لبمو میکنم😑)

منم همینجوری بودم  بعد به خودم اومدم گفتم تو که از کاشت خوشت نمیاد چرا جلو خودتو نمیگیری ناخن ...

همین بلند شدنش سخته من توی ۲۱ سال عمرم شاید دو بار ناخونام بلند شده

تا خدا بنده نواز اس به خلقش چه نیاز😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم مریضم کلا  اخه مثلا موقعی که کاشت داشتم یکی از ناخونا میشکست تا میفتاد همون یدونه رو یه ...

وای نگو من همیشه امید دارم ترک کنم این کوفتی رو. واقعا زشته که یه عادت بچگانه رو تا جوونی با خودمون داریم. اره منم کاشتم اگه بالا میومد خیلی و نمیرفتم برا ترمیم وسوسه میشدم ولی منظم سر دو سه هفته میرفتم که سالم بمونه. ولی عذاب وجدان نماز و غسلام منو خورد و بیخیال شدم 

منم از بچگی تا ۲۴ سالگی همین عادت رو داشتم،صدف ناخن م نابود شد،الان دوساله نمیجوم ولی باز جون نمیگیرن یکم بلند میشن میشکنن،دوساله ترک کردم

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔
2728
میدونم چی میگی منم تو ترکم😑 ایده ی من اینه👇 یک جدول درست کن،قبل خواب چک کن اگه ناخنتو جویدی یه ...

خب من پیش دانشگاهی مو کندن رو هم به این مجموعه گهربار اضافه کردم. اره اون داستان هر روز چک کردنو منم امتحان کردمو مثلا سر یه هفته جایزه تعیین کردم ولی به بیش از سه روز نمیرسه معمولا. یا ذوق میکنم مه عهه سه چهار روزه نخوردم و بلافاصله تا متوجه بشم دوباره شروع میکنم به خوردن ناخودآگاه 

وای نگو من همیشه امید دارم ترک کنم این کوفتی رو. واقعا زشته که یه عادت بچگانه رو تا جوونی با خودمون ...

من نماز خون نیستم ولی واسه غسل همیشه یه خوره ذهنی داشتم 

حتی ماه رمضون روزه میگرفتم و نماز و غسل و...

همه بهم میخندیدن ولی انجام دادم دیگه خدا خودش قبول کنه 

این نکته ی رمز اگر بدانی ،دانی .......ان چیزی که در جستن آنی،آنی
همین بلند شدنش سخته من توی ۲۱ سال عمرم شاید دو بار ناخونام بلند شده

همه چی به خود آدم برمیگرده تا حد امکان دستاتونو جلو صورتتون نبرید 

چون منم از این عادتای بد زیاد داشتم 

یکیش جوییدن پوست لب 

همیشه خدا خون میاد از لبم 

رژ ام بزنم که بدتر میجوییم 

باز ناخن تونستم کنترل کنم ولی این 😐

منم از بچگی تا ۲۴ سالگی همین عادت رو داشتم،صدف ناخن م نابود شد،الان دوساله نمیجوم ولی باز جون نمیگیر ...

چجوری ترک کردی؟ تقویت کننده اینا باید استفاده کنی. ماولا که خیلیم گرون شده خیلی خوب بود یه زمانی

منم از بچگی تا ۲۴ سالگی همین عادت رو داشتم،صدف ناخن م نابود شد،الان دوساله نمیجوم ولی باز جون نمیگیر ...

ایول ب این اراده 

واقعا ترک کردنش کم از ترک کردن مخدر نیست 

این نکته ی رمز اگر بدانی ،دانی .......ان چیزی که در جستن آنی،آنی
همه چی به خود آدم برمیگرده تا حد امکان دستاتونو جلو صورتتون نبرید  چون منم از این عادتای بد زی ...

من امروز فبل اینکه دستام به این روز بیفته دستکش دست کردم تازه داشتم تایپ میکردم و مثلا دستامم مشغول بود. بعد حس کردم با دستکش سخته و یه لحظه دراوردم و تموووم:/

2706