2726
عنوان

ناخن جویدن خودم :/ کسی جواب گرفته از ایده ای

| مشاهده متن کامل بحث + 3637 بازدید | 77 پست
منم بیست و سه سالمه از کودکی جویدم تا همین الان اونم ب شدت زیاد یه وقتایی یکی دو هفته رو خودم کار می ...

برا من به خون نمیفته ولی خیلیییی زشته. تا مدتها فکر میکردم ناخنام کلا زشتن. تاحالا ندیده بودم ناخنامو. سر همون کاشت فهمیدم نه صدف ناخنام بدکم نیست. کاش به عشق بچت و اینکه یاد نگیره بذاری کنار. انگیزه ست خودش. یا اگه نگران نماز و اینات نیستی یکی دوسال بذار کاشتت بمونه شاید درست شد

منم بیست و سه سالمه از کودکی جویدم تا همین الان اونم ب شدت زیاد یه وقتایی یکی دو هفته رو خودم کار می ...

وای بچه هامون خیلی گناه دارن من الان خواهر کوچیکمم ازم یاد گرفته خیلی بده عذاب وجدان دارم همش

تا خدا بنده نواز اس به خلقش چه نیاز😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۳۴سالمه از بچگی ناخن میجوم تا الان مخصوصا وقت ناراحتی واسترس انگار آرومم میکنه بچمم از چهار سالگی شروع کرده جویدن خیلی خواستم ترک بدم خودمو واونو ولی نشد🥺

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
کرم بزن دستکش نخی سفید بپوش پوستتم خوب میشه بچه که نیستی زود یادت بیار که دستات زشت و ملتهب شده جلو ...

اصلا نمیشه. به حرف آسونه. رفته تو گوشت و خونم انگار. همون لحظه متدجه میشم و به خودم نهیب میزنم اما انگار یه مرضی هست که نمیذاره رها کنم. 

2728
اصلا نمیشه. به حرف آسونه. رفته تو گوشت و خونم انگار. همون لحظه متدجه میشم و به خودم نهیب میزنم اما ا ...

کتک میخوای به یکی بسپر بزنه پسِ سرت 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
من ۳۴سالمه از بچگی ناخن میجوم تا الان مخصوصا وقت ناراحتی واسترس انگار آرومم میکنه بچمم از چهار سالگی ...

وای چقد سخته خدایا چیکار کنیم

تا خدا بنده نواز اس به خلقش چه نیاز😉
چه شکلی ی سال این کارو ترک کردی باز انجام دادی منم بخاطر نماز و غسلم نمیخوام ناخن بکارم

کاشت سفت بود ممکن نبود با دندون بتونم بکنم. دانشگاهم میرفتم خیلی با خودم تنها نبودم از این غلطا کنم. ولی تا برداشتم به فاصله یکی دوهفته که ناخنام یبار شکست این عادت مسخره از سر گرفته شد. تو این دوسالی که ریمو کردم فقط یکبار سفیدی ناخنامو دیدم. مدام در حال جویدن بودم

برا من به خون نمیفته ولی خیلیییی زشته. تا مدتها فکر میکردم ناخنام کلا زشتن. تاحالا ندیده بودم ناخنام ...

فک کنم مریضم کلا 

اخه مثلا موقعی که کاشت داشتم یکی از ناخونا میشکست تا میفتاد همون یدونه رو یه بلایی سرش میاوردم که نگو 

واقعا چه وسوسه ایه که تو وجود امثال ما هست نمیدونم ولی فک نمیکنم بتونیم کنار بذاریم اگرم بذاریم مقطعی هست و تو ناخوداگاهمون هست این جویدن 

من اگر مشغول تلویزون دیدن بشم و غرق یه فیلم خوب که دیگه حالیم نمیشه یهو میبینم فاتحه خوندم به انگشتام 

این نکته ی رمز اگر بدانی ،دانی .......ان چیزی که در جستن آنی،آنی

منم همینجوری بودم 

بعد به خودم اومدم گفتم تو که از کاشت خوشت نمیاد چرا جلو خودتو نمیگیری ناخن بلند کنی دستات خوشگل بشن  

الان ناخنام همه بلند شده فک میکنن کاشته ،تازه امسال فهمیدم جنس ناخنام سفته میتونم بلند. کنم 😐

به نظر من اگه میتونید ناخن بلند کنید وقتی ببینید دستاتون قشنگ شده همش حواستونو جمع میکنید که نجویید چون کل دقتتون می‌ره رو ناخنتون دیگه حیف نون میاد 😂😂

منم همینجوری بودم  بعد به خودم اومدم گفتم تو که از کاشت خوشت نمیاد چرا جلو خودتو نمیگیری ناخن ...

دقیقا همینه. من تازه ریمو کرده بودم ناخنام زیرش بلند بود نمیخوردمشون. ولی الان اصلا اون سفیدیش به مرحله ی رشد نمیرسه چه برسه به بلند شدن. خودمم حس میکنم یدفعه حسابی بلند شه اوکی میشه

داداش منم از بچگیش ناخنشو میخورد کلا نیم سانت ناخن می‌موند براش.ی بار شوهرم ک پسرعموم هست مرغ فروشه دستش رو گرفت گذاشت رو تخته مرغ گفت ی بار دیگه ببینم ناخن میخوری انگشتاتو قطع میکنم🔪.از اون ب بعد دیگه ناخن نخورد الآنم خیلی خوبه دیگه.فک کنم یکیم باید شمارو تهدید کنه!!🙂

دقیقا همینه. من تازه ریمو کرده بودم ناخنام زیرش بلند بود نمیخوردمشون. ولی الان اصلا اون سفیدیش به مر ...

اره بزار بلند بشن خودش یه انگیزه بزرگیه 

چون تو که میگی بخاطرنماز و غسل کاشت و لاک نمیزنی 

پس تنها چاره آت همینه دیگه مثل من 

زیبا گفتی. ولی اون کسی رو هم ندارم. بیشتر تایمم تو اتاقمو تنهام

من نوجوون بودم شونزده ساله یهو میدیدم بابام یه چیزی پرت میکرد تو صورتم .مادرمم همین طور 

یا حرفای زشت میزدن 

ب خیالشون نیخواستن از سرم بیفته 

ولی من انقد حرصم میگرفت از کاراشون بدتر می‌جویدم 

کاش موفق میشدن ترکم بدن 

این نکته ی رمز اگر بدانی ،دانی .......ان چیزی که در جستن آنی،آنی
2706