2726

22 سالمه از سه چهار سالگی این عادت مزخرف رو دارم. یکسال ناخن کاشتم خوب بود ولی عداب وجدان نماز و اینامو داشتم ریمو کردم. مجدد در حد مرگ ناخنمامو خوردم در حال حاضر هفته دیگم دانشگام باز میشه نمیدونم چه غلطی کنم. ایده ای حرکتی چیزی داشتین کمکتون کنه ترک کنین بجز کاشت؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لاک تلخ بزن ...نمیدونم اسمش چیه تلخه به ناخون بچه ها میزدن داروخونه ها داشتن قدیم

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
فلفل  بزن ب ناخونات🤣👌🏻تضمینی جدی دانشگاها گفتن باز میشه😩ارشدیا یا لیسانسیا؟؟

نه دانشگاه من قطعی باز میشه. هنوز همه اعلام نکردن. گویا دانشگاه به دانشگاه فرق داره

لاک تلخ بزن ...نمیدونم اسمش چیه تلخه به ناخون بچه ها میزدن داروخونه ها داشتن قدیم

نمازم دردمه. ماوالاست اونی که میگین ولی لاکه. اگه لاک اوکی بود که همون کاشتمو نگه میداشتم

وای منم همین مشکلو دارم از سه چهار سالگی تا الان که ۲۱ سالمه بچه هم دارم خیلی نگران بچمم نمیدونمم ...

افتضاحه انگار هیچ راهکاری نداره. منم چندین بار تو سایتای خارجی سرچ کردم ولی چیز موثری پیدا نکردم دیگه گفتم اینجا شاید کسی تجربه ای داشته باشه

منم بیست و سه سالمه از کودکی جویدم تا همین الان اونم ب شدت زیاد یه وقتایی یکی دو هفته رو خودم کار میکنم و نمیجوم و مراقبت میکنم باز یهو حواسم نیست مبینم همه رو کندم در حدی که میسوزه و گاهی خون میاد 

بچه بودم چقدر سرش کتک خوردم از مامانم ولی از سرم نیفتاد 

الانم باردارم و شش ساله ازدواج کردم کاش بچم اینطوری نشه 

منم یکسال ناخون کاشتم دیگه کرونا اومد اونم نکاشتم 

این نکته ی رمز اگر بدانی ،دانی .......ان چیزی که در جستن آنی،آنی
افتضاحه انگار هیچ راهکاری نداره. منم چندین بار تو سایتای خارجی سرچ کردم ولی چیز موثری پیدا نکردم دیگ ...

چه شکلی ی سال این کارو ترک کردی باز انجام دادی

منم بخاطر نماز و غسلم نمیخوام ناخن بکارم

تا خدا بنده نواز اس به خلقش چه نیاز😉

کرم بزن دستکش نخی سفید بپوش پوستتم خوب میشه بچه که نیستی زود یادت بیار که دستات زشت و ملتهب شده جلو خودتو بگیر 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2706