2726
عنوان

تا حالا از....

128 بازدید | 12 پست

سرم پوستی برای پوستتون و لک استفاده کردید؟چه سرمی خوبه

تعداد رای : 18
نظرسنجی
آره
2
11%
نه
5
27%
تا حالا فقط کرم زدم
2
11%
سرم چیه😶
9
50%
Be a positive box A box without content, which is nothing but being a negative box is very harmful. God does not like these boxes and leads them to hell.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخ آخ دروغ گفتم الان یادم اومد سرم نوکس میخریدم خوب بود ولی الان پولم‌نمیرسه

اها اکی خخخ واسه چه مشکلی خریدی

Be a positive box A box without content, which is nothing but being a negative box is very harmful. God does not like these boxes and leads them to hell.
سرم نه ولی من صورتم داغون بود اما الان اوکیش کردم با چندتا راه حل ساده 

راه حل های اینترنت واسه هرادمی تاثیرندارن

مشکل نداشتم پوستم مخلوطه برای اینکه یکنواخت بشه و از چروک‌جلوگیری کنه

اها واسه ابرسان و مرطوب کننده

اینترنت نبود تجربی خودم بود  هیچ احدی اندازه من جوش نداشته اما الان پوستم صافه

منظور بیشتر لک و جای جوشه شما تجربه داشتید