2737
2734
عنوان

شمالی ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 54 پست
اگه این بحث رو ادامه بدیم قطع کاربری میشیم و من با این چیزها کاری ندارم چون دوست ندارم دوباره کاربری ...

من بحثو ک حالا شروع نکردم🤣🤣🤣 اون یه کاربر دیگه بود

میگم آمارو و رنگ کرونا رو ولش کن 

همش کشکه 

وااااا🙁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بحثو ک حالا شروع نکردم🤣🤣🤣 اون یه کاربر دیگه بود میگم آمارو و رنگ کرونا رو ولش کن  همش ک ...

آها  متوجه منظورت نشدم 😂

ولی درکل حرف اینطوری نزن  حیف کاربریته بترکه 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2728
منکه بد حرف نزدم گل😆 انقدم رو کاربری حساس نباش بترکه فدای سرت😂😂😂

نهههه من نمیخوام کاربریم بترکه  دیگه سیمکارت ندارم 😂

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
نهههه من نمیخوام کاربریم بترکه  دیگه سیمکارت ندارم 😂

مگه قبلا ترکیده کاربریت؟اخه اینکه مال ۹۷ 

من الحمدلله گوش شیطون کر اولین کاربریمه همین از بس کاربر خوبیم😁😁😁

وااااا🙁 
مگه قبلا ترکیده کاربریت؟اخه اینکه مال ۹۷  من الحمدلله گوش شیطون کر اولین کاربریمه همین از بس ک ...

آره البته این کاربریم بازیابی شده است 😂 سه چهارتا کاربری دیگه داشتم ترکیده   آفرین همیشه همینقدر دختر خوبی باش نی نی یار زود گوش میپیچونه  تجربه دارم خخخ

آره البته این کاربریم بازیابی شده است 😂 سه چهارتا کاربری دیگه داشتم ترکیده   آفرین همیشه ...

زیاد مهم نیس کاربری.. والا سایت مث قبل نیس اخرشبا میام بیشتر..وقتایی ک خوابم پریده

الان بیشتر کم سن و سالن زودم بحث و دعوا..

تاپیکام ک یا دروغه یا فقط خیانت و این داستانا 

وااااا🙁 
2738

من شمالم واقعا این چند وقت از این همه مسافر خسته شدیم 

از یه طرف کرونا 

از طرفی ترافیک و شلوغی 

اخه چ خبره همه خیابونا قفله 

من همش باخستگی تو ترافیکم 

چرا کرونا رو جدی نمیگیرین

بابا ما کادر درمان خسسسسسسسسته شدییییییم

زیاد مهم نیس کاربری.. والا سایت مث قبل نیس اخرشبا میام بیشتر..وقتایی ک خوابم پریده الان بیشتر کم سن ...

آره  کم سن و سال زیاده تو سایت  حق داری بیشتر تاپیک ها هم دروغه