2733
2739
عنوان

شمالی ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 54 پست
اصن واکسنم بزنن مگه مصونیت داره اخه این شده بهونشون

اره راست میگه بعد واکسن باید رعایت کنی به خاطر همینه که خیلیا بعد واکسن میگیرن به خاطر رعایت نکردن

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
اتفاقا بیشتر مردم نمیزنن کشور هم قرمزه

تا سه روز پیش که قرمز نبود  چطور اینقدر زود پیشرفت کرد 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرخاش منو از کجا دیدی کاملا خونسرد دارم حقایقو لخت و عریان برات میگم واسه همین تحملش یذره سخته ربطی ...

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
نه فکرنکنم بریم چون اگرم بریم همش باید تو خونه باشیم از بس که روی بچه حساسم که مریض نشه یه وقت

خلاصه خیلی مراقب خودتون باشید هیچی مهم تر از سلامتیتون نیست 

انشالله زودتر شرایط مساعد بشه بتونیم بریم پیش خانواده هامون

2728

ب قیمت جونشون شمالو ول نمیکنن

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
پرخاش منو از کجا دیدی کاملا خونسرد دارم حقایقو لخت و عریان برات میگم واسه همین تحملش یذره سخته ربطی ...

دقیقا تحمل چی سخته ؟ من فقط گفتم آروم تر هم میتونی نظرتو بگی  چیز بدی نگفتم شمالم نیومدم اینطوری میگی  مسئولیت مسافرت بقیه هم به گردنم نیست

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
دقیقا تحمل چی سخته ؟ من فقط گفتم آروم تر هم میتونی نظرتو بگی  چیز بدی نگفتم شمالم نیومدم اینطور ...

مینا جان آروم میخای اخبار ببین اونجا برا مردم آروم میگن

ما ورژن نصفه شب هستیم خداروشکر پ سابقت پاکه دیگه خودتو اذیت نکن افرین

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
ب قیمت جونشون شمالو ول نمیکنن

عزیزم من مسافرتی نرفتم فقط اون کاربر بد برخورد کرد منم گفتم آروم تر  چرا همه چیزو به هم ربط میدین  همه ی ما انسانیم و میتونیم به بهترین شکل نظرمونو بگیم 

2738
مینا جان آروم میخای اخبار ببین اونجا برا مردم آروم میگن ما ورژن نصفه شب هستیم خداروشکر پ سابقت پاکه ...

من نمیخواستم ناراحتت کنم فقط از نحوه‌ی جواب دادنت تعجب کردم  موفق باشی

من نمیخواستم ناراحتت کنم فقط از نحوه‌ی جواب دادنت تعجب کردم  موفق باشی

ناراحت نشدم ی نگا ب آمارا بندازی تعجب نمیکنی

همچنین

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
ناراحت نشدم ی نگا ب آمارا بندازی تعجب نمیکنی همچنین

دوست عزیز  آمار رو خودم گذاشتم و حرف من آمار نیست  به هرحال بحث فایده نداره چون شما اصلاً منظور منو متوجه نمیشی  بدرود 

این امارا همه غلطه و دروغ تو کانال گیزمیز مقایسه مرگ و میر و تعداد مبتلایان سال قبل همین موقع رو گذاشته بود 

پارسال با روزی ۳۰۰۰ هزار مبتلا و ۲۰۰ و خورده ای مبتلا روزانه وضعیت قرمز بود کل کشور 

امسال بیشتر این امار اما وضعیت زرد و آبی  گل و بلبل همه جا 

خب معلومه اینا کشکیه همش 

وااااا🙁 
دوست عزیز  آمار رو خودم گذاشتم و حرف من آمار نیست  به هرحال بحث فایده نداره چون شما اصلاً ...

اره حق باتوعه خوب بخابی

این امارا همه غلطه و دروغ تو کانال گیزمیز مقایسه مرگ و میر و تعداد مبتلایان سال قبل همین موقع رو گذا ...

اگه این بحث رو ادامه بدیم قطع کاربری میشیم و من با این چیزها کاری ندارم چون دوست ندارم دوباره کاربریم بترکه  

2706