2737
2734

بوی بد دهان اول صبحی رو چطور میشه تحمل کرد 😥😂🤦🏻‍♀️

چقدر رمانتیک بازی دارید اول صبحی 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ازین چندش بازیا مال فیلمای ترکیه تو هم میلولن صبحا

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایییی حالم بهم میخوره 

یه خانمی تاپیک زده بود چطور دلبری کنیم اصن یه روشایی گذاشته بود منی که دخترم چندشم شد ازش چه برسه به طرفش

مثلا می‌گفت موقع غذا خوردن لباتونو غنچه کنید خو زهررررر مارمولک الهی 

میدانی رنج تو از چیست؟ تو به آنچه نباید، بسیار می اندیشی.
2738

اینجوریم نیست بابا😂

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

مسواک بزنی مشکلی نیست.. من بوسم میکنه میگم نکن دیوونه صورتمو نشستم میخنده میگه همینجوری خوبه..میچسبه..😅😅😅

به قول چارلی چاپلین: زندگی شاید اون جشنی نباشه کا آرزوشو میکردی، ولی حالا که دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص ❤😌

اخ این چه سوالی😭😭من دلم بوس اول صبح محمدم میخواد

الان از کجا بیارمش😭😭😭😭😭

نمیگید ادم دلش بخواد چیکار کنه🙈🙈🙈🙈

البته هنوز ب مرحله خواستگاری هم نرسیدیم اینجوری پیش بره باید سر دندون مصنوعی دعوا کنیم🤣🤣🤣

2706