2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
چجوری 😕

من همسرم ۴ ملیون حقوقشه کارمند هم هست ینی ثابته و میدونم با این حقوق باید زندگی کنم هم بخورم هم بپوشم هم پس انداز داشته باشم 

پس بنابر این وقتی حقوقش رو گرفت برنامه ریزی میکنم گوشت و مرغم رو همون اول تهیه میکنم 

مقداری ک باید قسط بدم رو کنار میزارم 

بقیه پول و حتییی اگ صد تومن بمونه میزارم تو یه حساب جدا و دست خودمه و به هیچ عنوان بهش دست نمیزنم

درمورد غذا اصلا نمیزارم دور ریز داشته باشیم

به اندازه میپزم 

اگر توی هفته یک بار مرغ خوردیم دیگ نمیپزم

آهن بدنمون رو از حبوبات میگیرم پس صرفا خوردن گوشت رو اولویت نمیدونم و چون خیلی دوست نداریم ممکنه دو هفته ای یه بار درست کنم 

چجوری 😕

اگ بهت پول تو جیبی میده هر چی نیاز داری بخر اگ نیازت نمیشه حتما پس انداز کن برا وقتی ک کم میاد یهویی زیاد شه 

هر وقت دلت خواست شام بری بیرون قانون مشخص کن ک مثلا هر ماه فقط یک بار 

اگ بتونی برا خودت و همسرت لباس بدوزی عالیه نصف هزینه هات میره و همیشه  شیک میپوشی 

میتونی از تو اینستا فیلم ببینی و یاد بگیری 

من همسرم ۴ ملیون حقوقشه کارمند هم هست ینی ثابته و میدونم با این حقوق باید زندگی کنم هم بخورم هم بپوش ...

وای عزیزم چ خوب ی کمم ب من یاد بده حقوق شوهر منم دقیق چهارتومنه ماهی چقد پس انداز میکنی بعد شام وناهار معمولا چی میپزی؟

واسه سلامتی منو شوهرم یه صلوات بفرستین 😍😘😘😘😘
وای عزیزم چ خوب ی کمم ب من یاد بده حقوق شوهر منم دقیق چهارتومنه ماهی چقد پس انداز میکنی بعد شام وناه ...

عزیزم وقتی میدونیم باید با این حقوق سر کنیم هزار تام  هزینه داریم چاره ای نیس 

ببین کجا تو شهرتون تره بار خوب رو مناسب تر میفروشن از اونجا تهیه کنید 

2706