2733
2739
عنوان

کلاس های فارسی دانشگاه چطوره؟

116 بازدید | 12 پست

فردا ۴ ساعت کلاس داریم چیکار میکنه مگه ؟بعد سوالم میپرسه اخه ۷۰ نفریم

من اصلا حوصله ندارم سر کلاسش گوش بدم خیلی خستم هنوزم نخوابیدم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ترم اول؟

سوال که نه نمیپرسه تدریسشو میکنه دیگه

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴ ساااعت؟؟؟یا علی...فک کنم میخواد از اول بهتون الفبا یاد بده

😂 من همینو موندم خدا کنه دو ساعت باشه بره 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2728

فارسی؟ ادبیات داشتیم ما

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
😮4ساعت کل شاهنامه رو بخونه براتون بازم وقت اضافه میاد😂

خب ب نظرت چه قد درس میده؟

فارسی؟ ادبیات داشتیم ما

تو سایت نوشته فارسی 

2738
تو سایت نوشته فارسی 

کاردانی؟

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
خب ب نظرت چه قد درس میده؟

برای ما بزور 1فصل درس میدن و کلی خاطره میگن بعد میگن سوالی نیست همه میگن خسته نباشید کلاس تموم میشه 😁میشه یکساعتونیم 😐شاید ساعت کلاستون اشتباه خورده؟؟

برای ما بزور 1فصل درس میدن و کلی خاطره میگن بعد میگن سوالی نیست همه میگن خسته نباشید کلاس تموم میشه ...

ن تو انتخاب واحد نوشته از ساعت ۱۳ تا ۱۷ 

کاردانی؟

کارشناسی