2737
2734
عنوان

واکسن برای باردارا

88 بازدید | 13 پست

اگ نزنیم و رعایت کنیم چی؟

اخه وقتی بزنیم تضمینی ب نگرفتن نیس چ دلیلی داره جنینو ب خطر بندازیم اخه

من خیلی دو دلم برای زدن

بزنم بچه چیزیش نشه نزنم کرونا نگیرم...اصن مگ  واکسن مانع کرونا میشه؟

👪

حداقل ریسک ابتلا رو میاره پائین و اگر هم بگیری خفیف تر میگیری. کرونا تو بارداری ریسکش بالاتره متاسفانه

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حداقل ریسک ابتلا رو میاره پائین و اگر هم بگیری خفیف تر میگیری. کرونا تو بارداری ریسکش بالاتره متاسفا ...

چطور ی قرص ساده تو بارداری مجاز نیس ولی واکسنی ک هنو امتحانشو پس نداده تاییده

👪
2731
میگن اگه بزنی خدای نکرده کرونا هم بگیری شدت مریضی زیاد نیست وزود خوب میشی بنظر من که از خود کرونا که ...

چ خوب 

من صب رفتم ک بزنم شوهرم دیقه نود گف نمیزنم حتی تست کروناهم دادم برا اطمینان 

اینطور ک گف عصبی شدم از صب کارم گریس ن اون ب فکر بچس ن من میدونم چ کنم

اگ بد باشه میگ تو بزور زدی

👪
چطور ی قرص ساده تو بارداری مجاز نیس ولی واکسنی ک هنو امتحانشو پس نداده تاییده

سینوفارم که برای خانم های باردار میزنند،روی خانم های باردار هم ازمایش شده و تایید شده. از پزشکتون هم بپرسید حتما تایید میکنند

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
سینوفارم که برای خانم های باردار میزنند،روی خانم های باردار هم ازمایش شده و تایید شده. از پزشکتون هم ...

اره گف بزن

ولی اینک همسرم نمیزنه چ فایده من بزنم اون نزنه منو هم مریض میکنه اگ زبونم لال بگیره

👪

من اگه باردار بودم البته نظر شخصی هست نمیزدم تو دوران بارداری به قول خودتون استامینوفن هم میگن نخورید بعد واکسنی که معلوم نیست چیه چرا بزنم به خاطر جنینم حالا شما هم خودتون میدونید این نظر شخصی منه 

2738
اره گف بزن ولی اینک همسرم نمیزنه چ فایده من بزنم اون نزنه منو هم مریض میکنه اگ زبونم لال بگیره

باز هم شما بزنید بهتره. شما ایمنی پیدا میکنید و اگر شوهرتون هم خدای نکرده ناقل بشه،احتمال این که شما ازش نگیرید یا خفیف بگیرید بیشتره. البته کاش ایشون هم راضی میشد به خاطر شما بزنه

اره گف بزن ولی اینک همسرم نمیزنه چ فایده من بزنم اون نزنه منو هم مریض میکنه اگ زبونم لال بگیره

زیاد نگران نباش واسترس نداشته باش از روز اولی که فهمیدم باردارم روزارو میشمردم که تموم بشه بارداریم تا خدای نکرده کرونا نگیرم وهی میگفتم فقط بگذره واصلا لذت نبردم ازش اخرسرم ۲۵ هفتم بود گرفتم واینقدر وحشت داشتم که کلا روز اول و گریه کردم ولی با توکل بخدا وحرفای امید بخش دکترم ودعای نینی سایتی ها خوب شدم 

زیاد نگران نباش واسترس نداشته باش از روز اولی که فهمیدم باردارم روزارو میشمردم که تموم بشه بارداریم ...

خدا شکر بخیر گذشت عزیزم

چطور با واکسن باز بیمار شدید بعد بیماری واکسن زدید؟

👪
چرا بالا گفتم که دوتا دوزم زدم ولی قبل اینکه واکسن تایید بشه برا باردارا کرونا گرفتم   نگران ن ...

اره میزنم ب این استرسش نمی ارزه

ببخشید حواسم پرت شد بعد ادیت کردم

ممنون عزیزم

👪