2726
عنوان

فعال بودن سر کلاس دانشگاه یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 25 پست
خب بعد استاد آخر ترم بهت نمره میده؟ یا مثل آدمیزاد بشینیم درست رو خوب بخونی کافیه من میخوام شاگرد او ...

قطعا اخر ترم نمره بیشتر میده نه تنها درس خوندن کافی نیست بعضی از استادا اصلا نمره کم میکنن اگه ببینن فعال نیستی

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سرکلاس نظرتو بگو و سوالای استادو جواب بده. شاید فکرکنی کار رو مخیه ولی به منکه خیلی توی یادگیری درس ...

من برام نمره مهمه همین فقط... من خیلی ساکتم اما ب شدت درس خونم میترسم حقم ضایع بشه استاد آدم حساب نکنه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
بعد این کارها نمره داره؟

بستگی به استادش داره استادای ما خیلی حساس تو نطر دادن نطر ندی اعتراص می کنن. 

و قشنگ یادشون میمونه کی نظر میده و کی منفعله سر کلاس

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2728
قطعا اخر ترم نمره بیشتر میده نه تنها درس خوندن کافی نیست بعضی از استادا اصلا نمره کم میکنن اگه ببینن ...

همین ک تکلیفشان سر وقت باشه سوالی هم پرسیدن درست جواب بدیم کفایت میکنه چون من بیش تر از این دیگ در توانم نیس

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
بستگی به استادش داره استادای ما خیلی حساس تو نطر دادن نطر ندی اعتراص می کنن.  و قشنگ یادشون می ...

در مورد چی نظر بدیم خب؟ مثلا 

من برام نمره مهمه همین فقط... من خیلی ساکتم اما ب شدت درس خونم میترسم حقم ضایع بشه استاد آدم حساب نک ...

خب اکثر اساتید به این دقت میکنن که اسم شما واسشون آشناست یانه واین به فعالیت سرکلاس برمیگرده.

همین ک تکلیفشان سر وقت باشه سوالی هم پرسیدن درست جواب بدیم کفایت میکنه چون من بیش تر از این دیگ در ت ...

اگه بتونی یه سه بار حداقل از استاد سوال کنی عالیه میشه گفت اسمت تو ذهنش میمونه و نمره خوبی بهت میده من ترم پیش فقط کارهایی رو که خود استاد مشخص کرده بود رو انجام دادم کامل ولی اخرش نمره کم کرد گفت فعال نبودی سرکلاس  

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
در مورد چی نظر بدیم خب؟ مثلا 

در مورد موضوعی که تدریس می کنه یا وقتی اون وسط صدا قطع میشه بنویس صدا قطع شد یا اومد یا ضعیفه. البته زیاده روی هم نکنیا😁

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود