2733
2734

💛آرد دو لیوان 

💛تخم مرغ 4 عدد

💛شکر یک لیوان 

💛ماست یک لیوان

💛بیکینگ پودر دو قاشق چایخوری 

💛هل(اگه پودرش بود یک قاشق چایخوری) اگه قطره ای بود نصف قاشق چایخوری 

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙

اول از همه  تخم مرغ و ماست و.. رو بیرون از یخچال بزارید که به دمای محیط برسن

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب میریم سراغ درست کردنش

اول از همه شکر و روغن‌ رو مخلوط میکنیم و با دور تند همزن 7تا8 دقیقه میزنیم

بعد تخم مرغ ها رو دونه دونه اضافه میکنیم و هر کدوم رو دو دقیقه میزنیم

(فر هم روشن کنید که گرم بشه)

من آردُ اصلا پیمونه نمیگیرم چشمی میریزم هرچقدر که خودم تشخیص بدم کافیه 🤭

تو ی کیک پز اصیلی😍

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
2738

عزیزم وانیل وشیر نیازی نیس؟

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

بعد ماست رو اضافه میکنیم و هم میزنیم و اگه هل قطره ای دارید اینجا اضافش میکنید و اگه پودره همراه ارد میریزیم 

حالا آرد و بیکینگ پودر رو که باهم سه بار الک کردیم  به مایع اضافه میکنیم و هم میزنیم که ارد گلوله نباشه و کامل مخلوط بشن

(من در حد  5 تا 10 ثانیه با همزن میزنم ک یکدست بشه)

بعدش  کف قالب کاغذ روغنی میندازین

یکم چربش کنید و مایع کیک رو بریزید

بعدش چند بار محکممممم بزنید زمین ک صاف بشه و هواش خالی بشه

( اگ از همسایه پایینی فحش خوردین دیگ با خودتون 🙊🤪)

2706