2137
2106
عنوان

خیانت

63925 بازدید | 749 پست

خیانت بابام ب مامانم جالبه مامانی ک وقتی بابام ورشکست شد زندگیشو  داد ولی حالا مرتیکه بی شرف با یکی از اقوام دور دوسته امروز تو همون مطبی ک ما بودیم اونم بوده ولی ما نمیدونستیم بهش پیام دادم نوشتم به‌به چطوری امروز دور دور خوش گذشت؟ چیکارش کنم میخوام پارش کنم ابرو واسه دوتاشون نذارم مامان بی گناهم من نمیگذرم 

چ روزگاری شده هعی😕

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2166
میکشمشون  کاری میکنم سرشون تو شهر نتونن  بالا بگیرن

حق داری ناراحت باشی عزیزم واقعا خیلی دردناکه😪

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
چ روزگاری شده هعی😕

واقعا

🍃🌻وَ أَنتَ المُستَعانُ وَ الیکَ المُشتَکی و عَلیکَ المُعَولُ فی الشِدةِ و الرخاء...و تو یاری دهنده ایی و به درگاه تو می آوریم پروردگارا، شِکوه را.. و بر تو اعتماد می کنیم در سختی و آسانی🌻🍃...
2165
به توچه تو گوه خورشی مگه مامانت خودش بی عرضس زبون نداره؟بچه ها چقد وزه شدن

این چه طرز صحبته خانوم؟؟؟؟؟

استارتر حالشون خوب نیست شما هم که اینطوری

.....🦋  کاربر آقا هستم.....😐🙄
2183

خاک تو سره بابات و شوهره من

خاک عالم تو سره هرکی خیانت کنه

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
دقت کردید که هر مردی که خیانت میکنه پای ی خانم وسط هست، خانم های خیانت کار متاسفانه زیاد شدن و مردها ...

خانم خیانتکار قمه و چاقو نزاشته که توروخدا بیا باهام رفیق شو

کرم از هر دوطرفه

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊