2726

اول اینکه خواب رو کامل تعریف کنید؟

دوما زمان خواب دیدن رو بگید

سوما میت رو کامل شرح بدید که در چه حالی بود لباسش چه رنگی بود جوانتر بود یا پیرتر؟لاغر شده بود یاچاق؟

۴۰جلسه سخنرانی استاد امینی خواه درباره اموات گوش دادم و تا حدودی میتونم از خواب بفهمم که میت او نور جاش خوبه یانه

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعبیر خوابای دیگه هم بلدی؟

بیشتر درباره اموات مطالعه کردم

حالا میخوای تعریف کن شاید تونستم

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
2728
وای چ تاپیکی زدی خدا خیرت بده من خواب پدر عزیزمو زیاد میبینم

بگو عزیزم کامل احوالش رو شرح بده

من شاید ده بار  بیشتر خواب دیدم لباس های نو تنشه کت وشلوارش خیلی میخنده و من بهش میگم بابا مگه تو نمردی اونم میگه نه من زنده ام

این خوابارو چهل شب اول فوتشون دیدم تاپیک هم زدم کسی نمیدونست دقیق

مادرم به خواب خواهرم اومده وگفته میخام. برم عروسی ودستاشو حالت رقص تکون میداده میگفته تو دستم طلا نیس زشت نباشه،خواهرم النگویی که از ماذرم بهش ارث رسیده رو بهش میده که بیا دستت کن ولی هرکار کرده مادرم نگرفته گفته این برای خودت هست دیگه،

من خواب دیدم مامان بزرگم با همون حالت قبل اینکه فوت کنن اومده باهم رفتیم گوشت بخریم و قصابی خیلی شلو ...

لباسش چه رنگی بود ؟هیچ تغییری نکرده بود؟مثلا جوانتر باشه یا......

خواب دیدم عزیز ترین و تنها رفیقم منو تو خونه ای که می‌گفت خونه ی خودمه دعوت کرده مهمونی. لباس کاهویی بلند و نازک پوشیده بود. نه جوون شده بود نه پیر اما انگار لاغر تر بود ولی خوب بود میگفت. می‌خندید. راه می‌رفت خونشو نشونم میداد. میگفتم مبارکه قشنگه. همسرش اومد همسر منم اومد. سفره پهن پهن کرد.. تو سفره نون تازه گذاشت که بوی نون داغ میداد. شیرینی بهشتی ازین نرم ها که نوروز میخورن گذاشت. پنیر محلی تازه. گردو. نون محلی گذاشت و تعارف میکرد بهمون.... این بار اول بود خواب دیدم.

بار دوم هم بعد چندسال فوتش خواب دیدم تو یه شب بارونی تو یه خونه قدیمی و تاریک  دنبال نوزاد میگردم باردار بودم اینجا... بعد تلفن خونه زنگ خورد دوستم بود با خنده میگفت من زنده ام بابا ناراحت نباش نمردم... همین دوبار تو این چندسال خوابشو دیدم.

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
من شاید ده بار  بیشتر خواب دیدم لباس های نو تنشه کت وشلوارش خیلی میخنده و من بهش میگم بابا مگه ...

عریزم لباس نو برای میت خیلللی خوبه و اینکه لبخند روی لباش بوده هم نشونه ی خوبیه انشااله که جاشون خوبه

خواب دیدم رفتیم مسجد مراسم سوم یکی که الان یادم نیست که بود بعد ناهار مادرم گفت بریم خونه بی بی سری بزنیم در عالم خواب مادرم عین اهو میدوید درحالی که در واقعیت زانو درد شدید داره زیاد نمیتوه راه بره وقتی رسیدیم خونه مادربزرگم به مادرم گفت بیا نون بپز روی تابه خودت لباس سفید بلندی تنش بود اصلا نگاهمون نمیکرد از حالات قبل مرگش خیلی جوونتز سالم بود وقت پیری کمرش خم بود اما در خواب راست مستقیم بود

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
2706