2737
2734

زیاد اب بدی حشره می زنه یا اینکه ممکنه خاکش از قبل الوده باشه 

گیاه های عطر دار بخر مثل گیاه نعناع زینتی و گیاه چای و.... اینا به خاطر عطر و بویی که دارن کمتر پیش میاد حشره بزنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یبار هزارپا رفت لا انگشت پام دل شیر داشته باش دختر😶

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2731
یاحضرت عباس.من بودم انگشتام راقطع میکردم یا میشکوندم تا بخاست دربیاد

یه تکون دادم پرت شد چرا قط کنم😂

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!