2410
2553

من  روی عکسم با خانواده  ایموجی گذاشتم ۲ تا ایموحی رو هم و زیرشم  چند بار خط  کشیدم رو عکس  بعد ایموجیم گذاشتم   استوری   واتساپ     بعد  حواسم نبود یکی از اقوام   رو که باهام خصومت داره بلاک نکرذه بودم درتصل تبریک  تولد بوذ  حالا   بنظر شما ممکن  با همون عکس  کاری بکنه  چون  آدم بد  ذات و‌کثیفیه  و  مطمئنم عکسم بیفته دستش   هرکار بیاد میکنه

کاش خوشبختی  هم  مثل مرگ سهم  همه بود    خدایا  رفتارت بامن  منصفانه نبود  ،😭   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

من بلدم خط خطیهارو بردارم از عکس ولی استیکر نمیشه

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
2714
ایموجی گزاشتی زیرشم خط خطی کردی هنوز نگرانی ؟ مگه مجبورت کردن با این شرایطت عکس استوری کنی ؟؟ ...

هواسم نبود که این  هنوز  شمارشو  دارم تولیست  واتساپ  

گفتم  تبریک  بگم  به ینفری   ... بعد این  دیدم زده بازدید  دیگه ترس رفت توی جانم

خب شما ب سرعت شمارشو پاک ک دفعات بعدی دیگ اینجوری نشه

هم  مسدودش کردم هم پاک کردم شمارشو