2194
2106
عنوان

نظر سنجی معیار ازدواج

163 بازدید | 19 پست

کدوم فردی انتخاب میکنید

فک کنید بقیه گزینه ها رو نداره  طرف مثل پول اخلاق نداره یا اخلاق پول انچنانی نداره

تعداد رای : 42
نظرسنجی
پول
4
9%
اخلاق
30
71%
ظاهر
1
2%
مادرشوهر نداشته باشم 😂 برا کسایی که میخان نتیجه ببینن
7
16%
امروز رو به یاد بیار تو زیباترین پدیده ای بودی که دیدم و مطمئنم که سراب نبود

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

هر سه گزینه اول

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨
2166

اوللل اخلاااق 

بعد پوللل بعدم قیافه

اخلاق حرف اولومیزنه

هیچوقت شکست رو به معنای ضعیف بودن ندون...شکست به تو یادمیده قوی ترازقبل باشی💚🌈💪پس اگه شکست خوردی بدون الان قوی تراز قبل شدی😊😎
همه که همه چیز رو ندارن

ولی اینجوری نیست که اخلاق صفر پول داره 

و اونی که اخلاق داره کاملا بی پوله 

خب پولدار باشه ولی دائم کتکت بزنه و فحاشی کنه و خیانت کنه زندگیه؟ 

یا وفادار و خوش اخلاق و با محبت باشه با عشق سر چهار راه گدایی کنه؟ 

😂😂😂 متاسفانه موجود نیست تو انبار

پس برم باگز بانیمو ببینم من به درد ازدواج نمیخورم فقط میخورم میخوابم😂

23 سالمه نشستم برنامه کودک میبینم:/

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨
2165

این نظر سنجی منصفانه نیست،دوست ندارم اصلا☹️ من اخلاق رو زدم چون اولویت اوله. ولی اون دو گزینه دیگه هم تا حدی مهمه به هر حال🙄

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .واسه حرف همچین مردمی زندگی نکنیم!!!!!..........این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه
ولی اینجوری نیست که اخلاق صفر پول داره  و اونی که اخلاق داره کاملا بی پوله  خب پولدار با ...

موافقم تو شرایط اغراق شدست این سوال که معلوم شه کدوم انتخاب میکنید

پس برم باگز بانیمو ببینم من به درد ازدواج نمیخورم فقط میخورم میخوابم 😂 23 سالمه نشستم برنامه کودک ...

😂😂😂 من چی بگم سنم بیشتره انیمیشنی نیست ندیده باشم

این نظر سنجی منصفانه نیست،دوست ندارم اصلا☹️ من اخلاق رو زدم چون اولویت اوله. ولی اون دو گزینه دیگه ه ...

نام کاربریت🥲

😂😂😂

والا لپ تاپم و ببینی همش باب اسفنجی تام و جری و باگز بانی

البته باگز بانی زیاد میبینم روش کراشم لعنتی😂😂

2183
نام کاربریت🥲

اصلا تخصصم ترکیدنه😂

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .واسه حرف همچین مردمی زندگی نکنیم!!!!!..........این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه
موافقم تو شرایط اغراق شدست این سوال که معلوم شه کدوم انتخاب میکنید

خب اگه اغراق نباشه 

اخلاق مهم تره 

یعنی پول در حدی که بشه زندگی نرمالی داشت ولی خیلی خوش اخلاق رو ترجیح میدم به اینکه غرق در پول باشم ولی بد اخلاق باشه 

فک کنم اول ظاهر ادم مهمه یعنی یجوری باشه که بدل ادم بشینه وادم ازش متنفر نباشه  بعد اخلاق و پول مهم میشه البته اگه پول کم باشه ولی دوگزینه اول باشه ادم میتونه یجوری زندگی کنه ولی اگه اخلاق نباشه امکان ادامه زندگی خیلی کمه مگه اینکه ادم مجبور به زندگی باشه و ظاهر هم با وجود اخلاق  رو میشه تحمل کرد ولی پول بدون اخلاق اصلا ارزشی نداره  

😂😂😂 من چی بگم سنم بیشتره انیمیشنی نیست ندیده باشم

مثل خودمی😂

فک کنم اول ظاهر ادم مهمه یعنی یجوری باشه که بدل ادم بشینه وادم ازش متنفر نباشه  بعد اخلاق و پول ...

👏گل فرمایش کردی