2726
عنوان

زنگ زدم پلیس اومد صورتجلسه کرد ولی بعدش ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتک زده بود شمارو یا چکار کرده بود

اول ترک منزل بمدت 4 روز نه زنگ.میزد نه جواب میداد تلفونامو بعدم.که امد متوجه خیانتاش شدم که با کسی بوده و یه چیزایی دیدم تو ماشین که نباید میدیدم تا بهش گفتم در حد مرگ کتکم زد بخدا قصد کشتنمو داشت با پشت چاقو اشپز خونه زد تو سرم ناجور الان 20 روز گذشته تنم کبوده خدا شاهده بعدم زندونی کرده بود مهریتو بنویس بخشیدم بزارم بری منم زیر بار نرفتم بازم کتک خوردم تا با هزار تا کلک امدم بیرون از خونه

اول ترک منزل بمدت 4 روز نه زنگ.میزد نه جواب میداد تلفونامو بعدم.که امد متوجه خیانتاش شدم که با کسی ب ...

ای خدا

اخه اینا از کدوم کره اومدن

خب اخلاقش مگه بعدا عوض شده چرا دو تا بچه اوردی اخه

2728
اگر برم پزشکی قانونی و مدرک بگیرم ولی شکایت رو نگه دارم شهر خودم انجام بدم میشه اینجوری

خیلی مطمئن نیستم ب جوابی ک بخوام بدم شاید اشتباه باشه الان زنگ بزنی ۱۱۰ حتما راهنماییت میکنه

ای خدا اخه اینا از کدوم کره اومدن خب اخلاقش مگه بعدا عوض شده چرا دو تا بچه اوردی اخه

اره اخلاقش اولا عالی بود یک ساله این شده بود ما عاشق هم بودیم عین دوتا رفیق بودیم وقتی زن های هرزه مغز یه مردو شست و شو بدن همین میشه

2706