2733
2734
عنوان

واقعا شوهرای نی نی سایتی همون قد خوبن که تعریف میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من محض قسمش ندیدم کسی تعریف کنه!  اینجا همه فقط مینالن ! شبم بغل همین شوهرا میخوابن فقط ...

😂😂😂

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد
2731

مگه ما خودمون خیلی کاملیم که از شوهرا انتظار داریم کامل کامل باشن، البته بجز کتک و خیانت و اینا منظورمه

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

کسی اینجا جرات داره از شوهرش تعریف کنه؟ تا ثابت نکنن بدبختی ولت نمیکنن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2738
والا من محض قسمش ندیدم کسی تعریف کنه!  اینجا همه فقط مینالن ! شبم بغل همین شوهرا میخوابن فقط ...

😁

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
وسط بدبختی و کتک کاری مردم که نمیشه از شوهر تعریف کرد , بعد هم کسی تاپیک جدا نمیزنه از شوهرش تعریف ک ...

نه ولی خوب اکی بودن باهاش که جواب مثبت دادن

ای خواهر  کجا شوهرم  خوبه  الا درک  فهم   نداره    نفهمه برو تاپ ...

اخه دعوا هست تو همه زندگیا ولی خب راضی بودین ازدواج کردین دیگه

2706