2726

بهش غر زدم که چرا نمیری دکتر ، اگر تاپیک های قبلیم رو‌خوندهدباشید متوجه میشوید که دکتر براش عمل اورژانسی نوشت و هموگلوبینش اومده بود روی چهار ، بعد از چند روز که سه تا کیسه خون تزریق کرد و...بهش گفتن باید اورژانسی عمل کنه الان دوماه میگذره و‌گیر داده باید فلان دکتر که رفته مسافرت بیاد تا برم ، تا عمل نکنم هم به مشکلات دیگه ام نمی‌رسم 

مشکلات دیگه اش سنگ کلیه ی یک سانتی هست 

پروستات داره باید هر چه سریع تره بره دکتر بهش دارو بده 

دیسک کمرش هم نابوده که باید حتما بره دکتر وقتی راه می‌ره خمه 

منم کلی غر زدم ظهر هر چی گفت بس کن ، ول نکردم ، گفتم من دیگه خسته شدم باید بری همین هفته عمل کنی آخه یه دکتر دیگه بهش نوبت داده عمل هموروئید داره ،خلاصه هی من ول نکردم 

اونم گفت اصلا همینه که هست نمی تونی هرری 😔

بعدش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2728

خب

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

اوه چقد مریضیش زیاده چرا ب فکر خودش نی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

منم بلند شدم ساک بستم با بچه ام رفتم خونه دوستم که شوهرش مسافرت بود ، نمی خواستم پای خانواده ها وسط کشیده بشه 

تعقیبم کرد فهمید کجام ، منم براش پیام‌دادم وقتی بیرونم می‌کنی دیگه دلیلی ندارد دنبالم بیای 

تو اکثر ازدواج های سنتی این مشکل هست متاسفانه 

آره دقیقا ، اونایی که ازدواج مدرن دارن تا آخر عمر بیمه ابوالفضلن🤐

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

گناه داره بیچاره مریضه توان رفتی تو مخش یکم درکش کن

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
2706