2733
2734

خانمااااامن ۷مهرکورتاژشدم وکلا علاعم بارداریم قطع شد.الان که ۲۴مهرهست من دوباره علاعم بارداری دارم یعنی چی!!!!حالت تهوع شدی وحساسیت به بو.حساسیت سینه.سرگیجه و...کسی اینجوری بوده تاحالا علتش چیه؟؟؟

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲

توروخدااااجواب بدین😔

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقدام کردی ؟شاید بارداری گلم 

من سقط کردم ۳۰ روز بعدش پریود شدم

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
2731
اقدام کردی ؟شاید بارداری گلم  من سقط کردم ۳۰ روز بعدش پریود شدم

وای نه به همین زودی مگه میشه.دوتاسقط داشتم به علت تشکیل نشدن قلب میترسم😭جلوگیریم داشتیم تقریبا

علت سقطت چی بود؟

تشکیل نشدن قلب😔

وای نه به همین زودی مگه میشه.دوتاسقط داشتم به علت تشکیل نشدن قلب میترسم😭جلوگیریم داشتیم تقریبا

جلوگیری که تقریبی نمیشه یا داشتی یا نداشتی اگه مشکوکی تست بده بله امکانش هست حای نگرانی نیست منم ی سقط به علت تشکیل نشدن قلب داشتم خداروشکر دفعه بعد همه چی اوکی بود

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
جلوگیری که تقریبی نمیشه یا داشتی یا نداشتی اگه مشکوکی تست بده بله امکانش هست حای نگرانی نیست منم ی س ...

آخه من دوتا سقط داشتم ممکنه سومی هم اونجوری بشه؟بدون پریود شدن چطور بارداری ممکنه؟

2738
تشکیل نشدن قلب😔

باور کن ایست قلبی جنین از تشکیل نشدنش سخت تره😔

من الان نه هفتم هفته پیش رفتم سونو گفت تو شش هفته و چهار روز ضربان قلبش وایساده ینی بچم قلبشم تشکیل شده بود😭😭😭😭😭 ولی خدا نخواست بمونه سه سال منتظر این بودم بی بی چکم مثبت باشه نمیدونی چقدر خوشحال بودم چقدر ذوق داشتم خدا می‌دونه تو چ حالیم 

اگ قلبش تشکیل نمیشد باز میگفتم خب اصلا قلبش تشکیل نشده ولی بچه من قلبش تا شش هفته رفت نبودم تو هفت میزد😭😭 سخته قلب داشته باشه بی دلیل قلبش وایسه

آخه من دوتا سقط داشتم ممکنه سومی هم اونجوری بشه؟بدون پریود شدن چطور بارداری ممکنه؟

نه عزیزم انشالله دیگه نمیشه بله میشه بدون پریود شدن باردار بشی

باور کن ایست قلبی جنین از تشکیل نشدنش سخت تره😔 من الان نه هفتم هفته پیش رفتم سونو گفت تو شش هفته و ...

آخی عزیزدلم بخدا منم حالم بهترازتونبود😭خدابهت صبربده گلم.ان شالله به زودی دوباره بارداربشی وبچه سالم به دنیا بیاری توکل بخدا.من باهزارتا امید وآرزو باردارشدم ودلم شکست اونم دوبار

نه عزیزم انشالله دیگه نمیشه بله میشه بدون پریود شدن باردار بشی

توووروخدااابرام دعا کن مادری دلت پاکه دعا کن اگه دوباره دلم شاد شدخدا ازم نگیره بچمو دیگه تاب وتحملشوندارم😭

ایشاالله دامن هردومون و همه منتظرا سبز شه🥺

ان شالله.خدااابزرگه

توووروخدااابرام دعا کن مادری دلت پاکه دعا کن اگه دوباره دلم شاد شدخدا ازم نگیره بچمو دیگه تاب وتحملش ...

درکت می کنم گلم خیلی سخته ولی توکل کن به خدا چشم حتما دعا می کنم اگه قابل باشم محتاجم به دعا

2706