2726

خودمون وضع مالیمون چندان تعزیفی نداره .بچه دوممون تو راهه ..و خرجا زیاد ..پدرشوهرم کمر درده .من به شوهرم گفتم براشون مواد غذایی بخرو کمک کن گاهی اما تعادل رو رعایت کن از اونورا بوم نیفت خودت که عاقلی نیازی نیست من بگم .شوهرم گفت باشه ).با توجه به این که وضع مالیمون خوب نیست اینو گفتم ...

حرف بدی نزدید

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

وضع مالی پدرشورت چجوریه 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پدرشوهرتون حقوق ثابت نداره ؟ تنها پسرشونه؟

و اینکه بله به نظرم چون دومین بچتونم داره به دنیا میاد برای لچه نگهدارید که باید خرج کنید براش 

مخصوصا برای موارد بهداشتیش

حرف بدی نزدی ولی من بودم نمیگفتم ببینم خودش چیکارمیکنه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

[QUOTE=211928558]پدرشوهرتون حقوق ثابت نداره ؟ تنها پسرشونه؟ و اینکه بله به نظرم چون دومین بچتونم داره به دنیا میاد ب ...[/QUOTEحقوق ثابت نداره ..یه پسر دیگه هم داره مجرده ولی تازه کارشو شروع کردا 

حرفت بد نبوده،اما من باتوجه به خلقیات خانواده شوهرم،تو همچین شرایطی این حرفو نمیزنم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

اره والا خیلی خیلی خوب گفتی من همونم نمیتونم کنار بیام آخه خیلی وقت پیش پنج میلیون دادیم هنوز پس ندادن🙄

سبز ماندن در میان ویرانی ریشه میخواهد🌱🦋                        👩🏻‍❤️‍👨🏻♥️
مثل خودمون ولی چون کمر درده زیاد نمیتونه کار کنه

والا پدرشوهر من بیکاره بقولی گشاده ۵۸سالشه از همون اول کار نکرده خرجشو بچه هاش میدن 

قبلا شوهر من میداد الانم اونیکی پسراش 

هیچوقت ب همسرم نگفتم و نمیگم ک کمک کن وقتی خودمون نیاز داریم 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2706