2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز یکی از مامانا با مادرای دیگه هماهنگ کرده اومدن دفتر این چه معلمیه چرا بچه‌های مارو کتک زده

🥺🥺🥺

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2731
2738

دقیقا منم معلم هستم برام پیش اومد، من کلاس های مختلف داشتم که همه شون عاشقم بودن، البته بچه ها من بزرگتر بودن، دفعه بعد که رفتم سر کلاس بهشون گفتم بچه ها من واقعا باتون شوخی کردم ، دیگه از این به بعد باتون شوخی نمیکنم ، بعد چندتاشون گفتن نه ما دوستت داریم تو رو خدا با ما شوخی کنید بقیه رو ول کنید ، دیگه تا آخر سال باشون از این شوخیا نکردم 😂😂😂 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
دقیقا منم معلم هستم برام پیش اومد، من کلاس های مختلف داشتم که همه شون عاشقم بودن، البته بچه ها من بز ...

آره همون بقیه الان پیام میدن به پای ما ننویسین ولی چه فایده آبرو و شخصیتم زیر سوال رفت

خداشاهده کتکشون نزدم اصلا آبروم تو مدرسه رفت، آخه مومن خدا یه بار به خودم میگفتی دیگه یه کاره رفتی د ...

نه بابا چی ابروت رفته، همه خو میشناسندت، همکارا من که هیچکدوم باور نکرده بودن چون میدونستن چقدر مهربونم با بچه ها 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
آره همون بقیه الان پیام میدن به پای ما ننویسین ولی چه فایده آبرو و شخصیتم زیر سوال رفت

اووووو اینقدر از این موارد تو تدریس پیش میاد ، باید پوست کلفت باشی ، سال چندم تدریسه؟

2706