2737
2734
عنوان

حرف پدرشوهرم درسته؟

159 بازدید | 12 پست

ما و خواهرشوهرم اینا زیاد رفتو امد داریم دوستیم باهم

زیاد این ور اون ور میریم باهم‌و پایه ان اینو کفتم که بدونید روابطمون چجوره

دیروز پدرشوهرم اینا گوسفند قربونی کرده بودن ظهر سر سفره من وسط همسرم و پدرشوهرم نشسته بودم رو به روم خواهرشوهرم و شوهرش بودن

بعد من ی گوشت استخون دار تو خورشتم بود ب همسرم گفتم میخوری گفت نه بعد من بشقاب خورشتمو گرفتم سمت خواهرشوهرم و شوهرش گفتم میخورید؟شوهر خواهرشوهرم گفت اره از دستم گرفت

پدرشوهرم رفته ب همسرم گفته چرا زنت گوشتو داد ب شوهر خواهرت؟مگ اون خودش زن نداره بهش گوشت و  یکی ببینه حرف میشه چیز دگ برداشت میشه و ازاین حزفا شوهرمم کلی بامن دعوا کرد...من کار بدی کردم؟!بخدا که من منظوری نداشتم اونا رو ب روم بودن شوهرم نخورد گفتم یهو فک میکنن دست خورده اس میریزن دور حیفه 

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             

چقدر فکرشون مریضه

ن تو کار بدی نکردی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کار بدی نکردی ولی شاید اون داماد و دخترشو بهتراز شما میشناسه؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
کار بدی نکردی ولی شاید اون داماد و دخترشو بهتراز شما میشناسه؟ 

نمیدونم ک...همسرمم کلی بامن دعوا کرد 

ک خ صمیمی شدی با شوهر خواهرم و اینا حالا کل رابطه ما جلو ایناس دگ حرف زدنامون

اگرجنبه رفت و امد زیاد ندارن خب کمتر رفت و امد کن 

یجوری شوهرت گفته انکار واقعا خودشم شک داره بهت !!

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
چه چیزایی آدم می‌شنوه متعجب می‌شم. گوشت خورشت دادی بهشون کاری نکردی که. یعنی یه کاری می‌کنن که آدم ...

باور میکنی من اصلا اون صحنه و حرفام یادم نبود کلا؟تا ک امروز بهم گفت یادم اومد چون اصلا ب نظرم مهم نبود

باور میکنی من اصلا اون صحنه و حرفام یادم نبود کلا؟تا ک امروز بهم گفت یادم اومد چون اصلا ب نظرم مهم ن ...

همینو بگو

اونام ذهنشون سنتیه دیگه. نمی‌شه انتظار تغییر زیادی ازشون داشت. متأسفانه سنتیای ما خیلی بیشتر از جوونامون فکرشون سمت این چیزا می‌ره.