2726
عنوان

فریز برای عفونت ینی چی؟

51 بازدید | 11 پست

کی انجام داده؟ چطوریه؟

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
فریز برا زخمه

خب چطوره 

انجام دادی؟

زخم چرا به وجود میاد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم چرا به وجود میاد ،ولی اصلا سخت نیست فریز مثل همون معاینه کردن میمونه،،چیزه خاصی نمیفهمی

شما انحام دادی؟ چقدر بعدش میشه اقدام کرد،؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما انحام دادی؟ چقدر بعدش میشه اقدام کرد،؟

من دوبار فریز کردم هر دوبارم بعدش بارداری داشتم،،تقریبا دوهفته نباید رابطه داشته باشی البته مونده دکترت چند روز بگه ،،بعدش دیگه همچی عادیه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
من دوبار فریز کردم هر دوبارم بعدش بارداری داشتم،،تقریبا دوهفته نباید رابطه داشته باشی البته مونده دک ...

چقدر بعدش باید اقدام کرد؟ من دارم میلرزم از استرس 

هزینه داروهاش چقدره؟😭😭

مهم نیست بعدش پریود بشم؟الان میخام انجام بدم نزدیک پریودمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دوبار فریز کردم هر دوبارم بعدش بارداری داشتم،،تقریبا دوهفته نباید رابطه داشته باشی البته مونده دک ...

عزیزم لطفا پیاممو دیدی جواب بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر بعدش باید اقدام کرد؟ من دارم میلرزم از استرس  هزینه داروهاش چقدره؟😭😭 مهم نیست بعدش پری ...

اقدامو هر وقت بخای میتونی بکنی ولی باید دوهفته بگذره ،زخم خوب بشه،بعدش پریود هم بشی شدی اصلا ربطی نداره ،در واقع اصلا اتفاق خاصی نیست،داروی بعدشم نهایت دوتا پمادی چیزیه داروی خاصی نداره

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
اقدامو هر وقت بخای میتونی بکنی ولی باید دوهفته بگذره ،زخم خوب بشه،بعدش پریود هم بشی شدی اصلا ربطی ند ...

برا شوهرمم دارو نوشته اخه 

بخدا دارم دق میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون زخم از عفونت زیاد هم میاد احتمالا چرک خشک کن نوشته براتون

خداخیرت بده که جواب دادی😭❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40