2726

دخترم۱۵ماهشه تازه چهاررتا اسیاب دراورده بخدااااا یه ماهه نهوابیدم شبا تا صبح گریه و سینم دهنشه مکم نمیزنه فقط تودههنش نمیزاره بخابم  از صبحم تا شب بهانه گیری و گریه الکی بخدا خستهههه شدم چیکاررکنم زودتر دربیاد حالا چهارتا اسیاب ذراومدن سه چهارروز بود بهتر بود الان باز نیشش درمیاد فک کنم باز شروع کرده فرصت نمیدن این دندونا  دخترمم گناه داره وگرنه خیلی ارومه این دندونا خیلی عذابش میدان سخت درمیان چیکاررکنم زودتر دربیان هیچییییم‌نمیخوره شده پوست استخون بخدا این دوسه روز اروم شده بود غذام نیخورد الان باز شروع کرده دیکه خسته سدم دیونه شدم 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر منم همینجوری بود تا 6 ماهگی خوب وزن می‌گرفت از 6 ماهگی دوتا دندون درآورد دیگه بی اشتها شد وزن نگرفت همش شیر میخواست شب تا صب خوابم نمی‌برد همش بی قراربود پدرم درومد. الان دیگه 2 سالو نیم هست همه دندوناش درومده ولی وزنش همونجوری کم مونده هرکاری کردم وزن نگرفت

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
استامینوفن بده درد داره 

بخدا اونم میدم باز خیلی اذیت میشه امشب بهش دادم تا صبح نخوابیده فقط گریه و بی قراری

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍