2737
2734

یه اتفاقی قرار تو زندگیم بیفته که خیلی بده اصلا اگه اون اتفاق پیش بیاد زندگیم جهنم تر از الان و خاک بر سر تر و بدبخت تر میشم

میشه به نیت اینکه اون اتفاقی که مد نظر من هست اصلا نیفته و بگن اصلا این کار جور نمیاد نفری ده تا

🌿🎀 أمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ 🎀🌿

برام بخونین به نیتم و فوت کنین؟

الان تو موقعیتی عستم که خیلی عاجزم و دل شکسته 

دعاتون میکنم همینطور که دل منو شاد میکنین خدا خودش دلشادتون کنه🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭👆🤲🤲🤲🤲

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

عزیزم

وقتی خدارو داری چرا عاجز باشی؟

به خدا توکل کن درست میشه😍❤️😘🙏

نگران نباش

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خوندم برات عزیزم ان شاءالله اون اتفاق نمی‌افتد و آ زرده خاطر نمیشی

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2731
عزیزم وقتی خدارو داری چرا عاجز باشی؟ به خدا توکل کن درست میشه😍❤️😘🙏 نگران نباش

خیلی میترسم ازش

از تقدری که برام نوشته و آینده خودم و دخترم😭😭😭

نمیدونی چه تقدیری داشتم و چه چیزایی رو با چشم دیدم و با گوشت و خون حس کردن

قابل درک برای هیچ کس نیست

خیلی از خدا میترسم😭

برای همین همش میام اینجا التماس دعا حتا جرات دعا کردنم ندارم

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
خیلی میترسم ازش از تقدری که برام نوشته و آینده خودم و دخترم😭😭😭 نمیدونی چه تقدیری داشتم و چه چیز ...

از خدای مهربون میترسی؟؟؟🙊😳💔

عزیزم خدا بهترینه و مطمئن باش با دعا و فقط و فقط توکل به خودش به اونی که میخوای میرسی 

اصلا نگران نباش👌🏻😘😍❤️

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
از خدای مهربون میترسی؟؟؟🙊😳💔 عزیزم خدا بهترینه و مطمئن باش با دعا و فقط و فقط توکل به خودش به اون ...

خدا رو شکر میکنم برات که فقط روی مهربونش رو بهت نشون داده 

و تا حالا تو زندگیت آزامایشت نکرده

از حدا میخوام نه تو نه هیچ کس رو اینجوری که منو آزمایش کرد نکنه

2738
خدا رو شکر میکنم برات که فقط روی مهربونش رو بهت نشون داده  و تا حالا تو زندگیت آزامایشت نکرده ...

از کجا میدونی آزمایش نکرده؟!

منم همیشه مطمئن بودم صلاحم اون بوده

و صبوری کردم

شما هم صبور باش و به خودش فقط توکل کن از ته دلت🙏😍❤️

الهم صل الله محمدوال محمد 🙏

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

خوندم. ایشالله مشکلی برات پیش نیاد . منم وزن جنینم کمه. خیلی دعا کن نگرانم

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2706