2733
2734
عنوان

امروز برای پسرم رفتم کاردرمانی

9545 بازدید | 57 پست

خانمای غزیز سلام

من قبلا در نین سایت عضو بودم اما پسوردم رو نتونستم پیدا کنم

الان اکانت جدید ساختم ممنون می شم راهنماییم کنید

برای پسرم یکپارچگی حسی تشخیص دادند

و هفته ای 4 بار باید ببرمش کاردرمانی

خیل ناراحتم وصفش برام سخته

اما هزینه اشم سنگینه

توی تهران میشناسید جایی که مناسبتر باشه

خدا کمکت کنه ....

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مرسی عزیزم واقعا به دعا نیاز دارم مرسی از دعاتون

درکت میکنم..نظر دکترا چیه؟

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
عزیزم میشه بگی علائمش چیه؟ منم یه بار یه دکتری گفت و چند جلسه کاردرمانی رفتم ولی پسرم همکاری نکرد .‌ ...

پسرم سه سال و نیم داره

بردمش مهد دو ماه پیش اما اصلا گوش نمیده به حرف مربیا، رو صندلی بند نمیشه و حواست اونجا پرت بود

گفتن با یه مشاور مشورت کن که روانشناس یکپارچگی حسی تشخیص داد بردم امروز کاردرمانی گفت کاش زودتر اومده بودی اما الانم دیر نیس

2738
من تهرانی نیستم ولی مراکز بهزیستی تو همه ی شهرا هست حتما جاهای مناسب پیدا میشه عزیزم

ممنون عزیزم جواب دادین

منم شنیدم بهزیستیا دارن همچین مراکزی برای همین تاپیک زدم 

شما اطلاع بیشتری دارین؟ یا پیشنهاد و راهنمایی بیشتر؟

چی هست یکپارچگی

حس های پنجگانه اش خیلی قوی یا خیلی ضعیف انگار عمل می کنند و به مغز پیامای درستی نمی دن

خیلی پیچیده اس و من دقیق نمی تونم بگم براتون چون واقعا دقیق نفهمیدم خودمم

عزیزم میشه بگی علائمش چیه؟ منم یه بار یه دکتری گفت و چند جلسه کاردرمانی رفتم ولی پسرم همکاری نکرد .‌ ...

عزیزم میشه بگید چی شد که این تشخیص رو دکتر دادن و ادامه که ندادین الان مشکل پسرتون حل شده یا نه خدای نکرده؟

عزیزم میشه بگید چی شد که این تشخیص رو دکتر دادن و ادامه که ندادین الان مشکل پسرتون حل شده یا نه خدای ...

عزیزم عین بچه شما بود ..کاردرمانی رو خیلی همکاری نکرد..و مجبور به استفاده از دارو شدم که با دارو تا حدی کنترل بود ولی دیگه چون عوارض داشت قطع کردم..و حدود۵۰ جلسه نوروفيدبک بردمش ..ولی هنوز هم مشکل داره..مشکل اصلیش عدم تمرکز هست و اینکه نمیتونه طولانی مدت بشینه و با دقت گوش کنه.‌زود خسته میشه..و ابن ویژگی ها برای مدرسه رفتن خیلی دردسر داره..الان پنجمه ولی من اندازه یه عمر خسته شدم از کاراش..البته کلاسهای آنلاین هم خودش سخته ولی با این بچه کار به مراتب سخت تره..

عزیزم عین بچه شما بود ..کاردرمانی رو خیلی همکاری نکرد..و مجبور به استفاده از دارو شدم که با دارو تا ...

ممنونم جواب دادی عزیزم

چند سالش بود که همکاری نکرد؟

کادرمان امروز حرف دارو هم زد

گفت اول اولویت کاردرمانیه اگه با کاردرمانی پیش بره بهتره

این اختلال فکر کنم درجه دار، انقدر حالم بد بود که یادم رفت بپرسم چه درجه ایه

پسرم خیلی ضربه میزنه با پاش دائم پاش مار می کنه و اصلا اهل نقاشی نیست

حوصله اموزش نداره

پس الان باید بیشتر دعا کنم همین کاردرمانی رو هم قبول کنه تا اینکه به فکر هزینه اش باشم

من مشکل دیگه ام همسرمه

تا حالا چیزی نگفتم چون مهد رو هم موافق نبود ببرم می گفت زوده

و اگه بدونه روانشناس و کادرمان رفتم مطمئنم میگه اینا برا پول برچسب میزنن همون مهدم نبر دیگه

از طرف دیگه پنهون کردن 4 جلسه توی یه هفته و هزینه اش خیلی سخته

2706