2737
2734
عنوان

تجربه لک لانه گزینی

121 بازدید | 12 پست

خانما بیاین درمورد لک لانه گزینی تون بگید ؟ 

چندقطره بود؟چقدر طول کشید؟ چقدر بعدش بیبی زدید و مثبت شد؟

یه وقت هایی باید تیپا بخوری تا توپت پر بشه، خداجونم بابت داده و نداده ات شکر که هرچی شد صلاحم توش بود

من نداشتم ولی دوستم میگفت در حد لکه بینیه،یه چهار روز طول کشید،بی بی میزد منفی میشد رفت آزمایش داد مثبت بود،ولی سقط شد

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بارداری دومم 

روز موعدم پریود شدم و تا دوروز خیلی کم خونریزی داشتم روز دوم خونریزیم کم شد شک کردم روز سوم بی بی زدم که مثبت شد

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
2728
من نداشتم ولی دوستم میگفت در حد لکه بینیه،یه چهار روز طول کشید،بی بی میزد منفی میشد رفت آزمایش داد م ...

وای عزیزم 

یه وقت هایی باید تیپا بخوری تا توپت پر بشه، خداجونم بابت داده و نداده ات شکر که هرچی شد صلاحم توش بود
سلام بارداری دومم  روز موعدم پریود شدم و تا دوروز خیلی کم خونریزی داشتم روز دوم خونریزیم کم شد ...

ببخشید میپرسم خونریزیش چقدر بود 

مال من دوقطره بود اونم تو ادرار

من دو قطره دیدم توی ادرار به پریودمم ۳ روز مونده 

ینی ممکنه لانه گزینی باشه؟

ببخشید میپرسم خونریزیش چقدر بود  مال من دوقطره بود اونم تو ادرار

نه عزیزم من خونریزی داشتم اصلا در حد لک بینی نبود فقط نسبت به ماه های قبل کمتر بود که روز دوم قطع شد

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
2738
نه عزیزم من خونریزی داشتم اصلا در حد لک بینی نبود فقط نسبت به ماه های قبل کمتر بود که روز دوم قطع شد

واقعا؟ چه جالب  

ینی پس مال من این لکا چین؟؟

واقعا؟ چه جالب   ینی پس مال من این لکا چین؟؟

بله عزیزم 

اگه دوست دارین محض اطمینان یک بی بی بگیرید

بله عزیزم  اگه دوست دارین محض اطمینان یک بی بی بگیرید

الان بیبی بزنم؟ یاچندروز دیگه دوروز پیش زدم منفی بود

الان بیبی بزنم؟ یاچندروز دیگه دوروز پیش زدم منفی بود

حالا یک دو روز صبر کن تا موعود پریودیت برسه اگه به امید خدا پریود نشدی صبح ناشتا بزن

حالا یک دو روز صبر کن تا موعود پریودیت برسه اگه به امید خدا پریود نشدی صبح ناشتا بزن

پریود شدم