2733
2734
عنوان

فردا یکی از فامیلامون پنجمین عروسیشو میگیره😐🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 67 پست
اخی خدا بیامرزه🖤

ممنون عزیزم

ناگفته نماند هنوز چهلم عموی من نشده اینا به هیچ جاشون نیست عروسی میگیرن😐😂مادربزرگم بنده خدا ناراحت بود میگفت دیگه لزومی نداشت اینهمه جشن

چون تا حالا شادی ای در این حجم ندیدم حقیتش😐😂

حوب مراسم عروسی اینجوریه تقریبا جشن بله برون جشن عقد کنون حنابندون و یکیم عروسی بعد اینکه وقتی محضر میرن یه جشن کوچیکم همون موقع میگیرن و شام میدن به جز جشن بزرگی که برا عقد میگیرنا فرمالیته ای که میگیم فقط برا عکس انداختن درواقع میرن

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم ناگفته نماند هنوز چهلم عموی من نشده اینا به هیچ جاشون نیست عروسی میگیرن😐😂مادربزرگم بن ...

منم باشم ناراحت میشم ولی خب چه میشه کرد 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731
این ۳۵۰میلیونو‌میدادن به زخم زندگیشون آرایشگاه بره عروس و آتلیه تمومه دیگه این همه خرج واس چی اخه تو ...

پولدارن واسه پسرش چیزی نیست،،۵۰تومنشو میدادن به من خودم عروسیو جمع میکردم براشون😂

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
حوب مراسم عروسی اینجوریه تقریبا جشن بله برون جشن عقد کنون حنابندون و یکیم عروسی بعد اینکه وقتی محضر ...

من خودمم جشن عقدم مفصلم بود ولی دیگه محضر نرفتیم اخه دلیلی نداره دوبار دوبار شام وجشن

تازه تو ارزونی بود🤦‍♀️

ما یه عقد دینی کردیم و رفتیم سر زندگیمون

ان‌شاءالله خوشبخت بشن

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2738

خدایا شکرت

واس من یه دونه ام نگرفتن

حسرت لباس عروس و ارایشگاه موند توی دلم

الانم که دارم طلاق میگیرم

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊

بعد من به خاطر کرونا کمتر از ۲۰ نفر اونم‌مامان و بابا  خاله و خواهر اینا بودن دعوت کردیم رفتیم رستوران دوساعته جمعش کردیم دیگه هیچی 😐

محضر هم خودمو همسرم مامان باباهامون و خواهران و برادرا بودن همین 😅

پولدارن واسه پسرش چیزی نیست،،۵۰تومنشو میدادن به من خودم عروسیو جمع میکردم براشون😂

میوه خیار میدادی با شیرینی میکادو شامم لوبیا پلو خودتم با ی گوشی آ۲۰ ازشون عکس و فیلم میگرفتی آرایشگاهم میبردیشون سرکوچه ی دسته گلم از وسط میدون شهر میکندی میدادی دست عروس دوتا بادکنکم میچسبوندی ب دستگیره ی در ماشین میشد ماشین عروس😂ی چیزی هم میموند ک باهاش با اتوبوس برن رباط کریم و برگردن😂😂

حالا فردا دوباره باغ گرفتن جشنه😐 تاحالا دیده بودین اینجوری؟  قصدم دخالت نیست چون واقعا هم دخ ...

عمه من واسهدهر بچش فک کنم بیست تا مراسم گرفت عقد کنون شب عقد کنون حنا بندون پاتختی اولین عید اولین یلدا اولین روز زن اولین روز مرد اوه خیلی همه فامیلا رو هم دعوت میکرد خداییش پذیرایی توپ خودشم میرفت آرایشگاه لباس واینا فک میکردی رفتی عروسی

2706