عنوان

فردا صبح زایمان دارم 🥺

785 بازدید | 58 پست

سلام 

بچه ها همیشه منتظر این  روز بودم ولی الان ی حال عجیبی دارم همش گریه میکنم ، استرس دارم ، فکر زایمان یطرف، یطرف دیگم حس مسولییت جدید 

اصلا نمیدونم چم شده ، کسی مثل من بوده؟؟؟؟

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️

طبیعیه عزیزم.فردا همش یادت میره

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامان من شبیه شما بود بعضی وقت ها گریه می کرد ولی الان. برو اتاق نی نی نگاه کن بشین باهاش حرف بزن وسایلت جمع کن برای بیمارستان 

برای حرف  دیگران زندگی نکنید برای خود زندگی کنید 

بچه ها ممنون از محبتتون 🌹🌹

ولی نمیدونم چرا اینطوریم ، ادم لوس و تنبلی هم نبودم ولی حال روحیم بهم ریخته 

خدا کنه خوب بشم، شاید چون خواهر ندارم ک یجورایی دست تنهام

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
2706