2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی آدمام هستن همه چیشون نعمته؛ وجودشون، صداشون، لبخندشون، بغلشون... مورفینن انگار. همونقدر آرامش بخش، همونقدر لازم برای مواقع ضروری. همونقدر اظطراری. جون میده وقتتو بذاری و بری کنارشون، باهاشون ناهار بخوری، صبح جمعه بری کوه،ظهر کنارشون دیزی بخوری، خودتو رها کنی، کنار این آدما آزادی، خودتی؛ خودِ خودت. در آخرم نمیفهمی زمان چطور میگذره کنارشون و ناراحت از زودگذری زمان بغلش میکنی و میری برای شروع دوباره، اما با کلی حس خوبی که اون آدم مورفینه بهت داده.
از این آدما تقدیم تو باد🌱
خود# _نویس
2731

گاهی اوقات

گاهی اوقات نمیشه یه سری چیزا رو تحمل کرد. نه که نخوایی‌ها نه نمیشه. انگار دیگه نمیکشی، کم آوردی... لازمه که تحمل نکنی، لازمه که صبرت لبریز بشه، لازمه که آدما ناراحت بشن از دستت، لازمه خودتو خالی کنی چون نمیتونی، نمیشه... ما آدمیم، انسانیم و یه ظرفیتی داریم، بقیه حق ندارن با کاراشون و حرفاشون ما رو ناراحت کنن. پس اگه حرفی زدن یا کاری کردن که من ناراحت شدم سعی میکنم نادیده بگیرم، اگه پررو تر شدن و بازم حرفا و کارای بدتر دیگه ساکت نمیشینم، چنان دهنشون رو میبندم که دیگه اینطوری باز نشه. حالا مردم هر چی میخوان بگن؛ چه دختر پررویی، چه بی ادبه، چه زبون دراز، شعور یادش ندادن و... گور پدر همگی‌شان؛) مهم خودمم که اینطوری حالم خوبه. نمیشه که ما بشینیم و این مردم برای ما نظر بدن و تصمیم بگیرن و هزاران اراجیف دیگه😌🌸🌱

+نشین و نگا کن که بقیه

هر نظری خواستن راجب

خودتو زندگیت بگن و برن💚

#خود_نویس

"

بغض ها میان، نفست میره انگار، تقلا میکنی، برای چی؟ زندگی تو این دنیا؟ گاهی دوست داری فقط بذاری و بری، فقط بری، یه گوشه این دنیا، جای کسی که تنگ نمیشه. بری بشینی انقد گریه کنی که خالی شی، سبک شی، انقدی که دیگه هیچی نمونه ته قلبت، همه چیزو بشوره ببره.

گاهی اوقات احساس تهی بودن میکنی.

+حالم بد بود و طبق عادتی که چند وقته پیدا کردم، رو آوردم به نوشتن، ناراحتیمو اینجوری نوشتم. همیشه نمیشه خود ماجرا رو نوشت، اینو کسایی که مینویسن خوب میفهمن. میدونم که شاید انرژی منفی بهتون بده اگرچه به نظر خودم اینجوری نیست و این چیزا تو زندگی هممون اتفاق میوفته که نیاز پیدا میکنیم بریم یه گوشه بشینیم و... اما به هر حال بازم مینویسم از امید از آینده از انرژی‌ مثبت.

گاهیم لازمه این چیزا نوشته بشه:)

#خود_نویس

حلال کنید اگه خوندین و انرژی منفی دادم😁

2738

,نیاز اکنون,

به شدت نیاز دارم

که یه قالیچه و

سبدی حاوی یه

فنجون و قوری و

کمی چایی خشک

و نوتلا و سیب زمینی

و نون محلی و کمی

الویه بردارم و برم.

برم یه جا که اثری

از آدمیزاد نباشه،

خودم باشم و حس

خوبی که جریان

پیدا میکنه تو رگام.

مثلا جنگل؛ اونجا

قالیچه‌م رو پهن کنم

زیر یه درخت که

بلندیش به چندین

متر میرسه و برای

نگا کردن بهش باید

سرتو تا آخر بالا بگیری،

بعدم یه آتیش کوچیک

یه نفره درست کنم،

سیب زمینیا رو بندازم

توش و خودمم تا آماده

شدنشون برم چرخی تو

جنگل بزنم و بعد نیم

ساعت در حالی که نفس

نفس میزنم برگردم و

سیب زمینیا رو بخورم

در حالتی که رو قالیچه

لم دادم و نسیم خنکی

میاد و کلی کیف میکنم.

#خود_نویس

😍

حال خوب

دیدی بعضی وقتا حالت خوبه؟ الکی و بی دلیل دلت میخواد بخندی؟ بقیه رو بخندونی و سر به سرشون بذاری؟ اصلا انگار دنیا مال توعه، همون وقتا که دلت به دلخوشی های ساده بنده، کیفت کوکه، دنیا بر وفق مرادته، الکی لبخند میزنی، میخندی، چشاتو میبندی، دستاتو باز میکنی و میچرخی، سرت گیج میره  میوفتی زمین، قهقهه میزنی از ته دلت، از عمقِ عمق؛)

اینچنین حالِ خوبی تقدیم تو باد:)

+خود_نویس🥰

توجه کردی وقتی اتفاقی پیش میاد مخصوصا اگه بد باشه بعضی وقتا از خدا گله میکنی؟! یا مثلا اینکه میگی چرا همچین اتفاقی افتاده مگه من چه کار اشتباهی انحام دادم که اینگونه باید تاوان پس بدم؟!

میتونیم جای این جمله رو با این جمله عوض کنیم 👇

بگوییم که این اتفاق سعی دارد چه چیزی را به من یاد بدهد؟!

همیشه بخاطر کارهایی که کردیم تاوان پس نمیدیم بلکه بعضی وقتا بخاطر کارهای نکرده ست برای برداشتن ی گام بهتر🙃💛

#خود_نویس

2706