2733
2739
عنوان

مصاحبه آزمون استخدامی دارم. شوهرم به جای روحیه دادن....

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 99 پست
البته ایشون همسر نیستن رسما دشمن هستن.  من معمولا از خدا چیزی نمیخوام الان از ته دل ازش خواستم ...

خیلی ممنون عزیزم از دعای خوبت. راستش یک بچه دارم بخاطر اونه که میگم تحمل کنم که استخدام بشم که راحت بشم

شما وقتي هدف داريد تلاش كنيد و به هيچي جز هدفتون فكر نكنيد و قطعاً موفق خواهيد شد چون ميخواهيد

برای آزمون خیلی خوندم با اینکه هی شوهرم اعصابم را خرد میکرد و میگفت تو هیچی نمیشی و هیچی حالیت نیست. چون واقعا باید استخدام بشم که دستم تو جیبم بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانم نری بگی حسودی و فلان و حرفای ما رو بزنی تو سرش 😁 زندگی باید با آرامش باشه ایشون اگه جبهه بگیره سر کارم بری اذیتت میکنه و شده سر ناهار شام گیر میده بهت که تو رو خسته و دلسرد کنه . بگو میدونم این حرفا رو میزنی که من لج کنم بیشتر تلاش کنم وگرنه ذاتتو میشناسم میدونم مثل کوه پشتمی و من هر چی پیشرفت کنم بیشتر به خودت افتخار میکنی و منم به وجود تو دلگرمم که میرم جلو و ... 🙄🙄🙄🙄

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
برای آزمون خیلی خوندم با اینکه هی شوهرم اعصابم را خرد میکرد و میگفت تو هیچی نمیشی و هیچی حالیت نیست. ...

دست از تلاش برنداريد موفق خواهيد شد

<<<< آقا هستم >>>>
2731
انشالله قبول میشی .  لطفا اگر دوست داشتین داستان زندگیمو بخونین مرس😔

بعدا میخونم عزیزم. فعلا خیلی اعصابم خرده از دست شوهرم. استرس مصاحبه هم نابودم کرده اصلا تمرکز ندارم 

روان‌شناختی این سوالا رو می‌پرسن:

خودتون رو معرفی کنید

۳ تا از خصوصیات مثبت و ۳ تا از خصوصیات منفی خودتون رو بگید

نظرتون درباره طبیعت، جهان، دیگران و ... چیه

کارگروهی رو ترجیح می‌دین یا کار فردی

اگر ارباب رجوع با همکارتون دعوا کنه چه واکنشی نشون می‌دین

چرا فکر می‌کنید برای این پست مناسبید؟

و...

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
2738
برای آزمون خیلی خوندم با اینکه هی شوهرم اعصابم را خرد میکرد و میگفت تو هیچی نمیشی و هیچی حالیت نیست. ...

ان شاالله قبول میشی 

فقط ببخشید با بچه و حمایت نکردن شوهرت چطور درس میتوندی؟ 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
الانم نری بگی حسودی و فلان و حرفای ما رو بزنی تو سرش 😁 زندگی باید با آرامش باشه ایشون اگه جبهه بگیر ...

ممنون. چقدر شما مهربون و دلسوز هستید. مطمینم که اگر شاغل هم باشم باز راه برای شکستن دلم داره. اما دیگه خیالم راحته که اگر بخوام ازش جدا بشم میتونم بچه ام و خودم را تامین کنم

سال 86 تو مصاحبه وزارت نفت قبول شدم 

برام جالب بود بیشتر از اینکه سوال راجع به رشته و تخصصم بکنند در مورد مسائل دینی و مسائل روز کشور سوال می پرسیدند.مثلا در مورد نماز جمعه و احکام اون.مرجع تقلیدت کیه.و غیره 

سال 86 تو مصحابه وزارت نفت قبول شدم  برام جالب بود بیشتر از اینکه سوال راجع به رشته و تخصصم بک ...

انگار الان تغییر کرده. چون گفتن مصاحبه عقیدتی را بعدا میگیرن‌ این تحصصیه

ممنون. چقدر شما مهربون و دلسوز هستید. مطمینم که اگر شاغل هم باشم باز راه برای شکستن دلم داره. اما دی ...

جدا نشو . کلی راه هست که یه مرد رو آروم کنی . اولینش راهیه که بهت گفتم . انشاالله موفق باشی . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706