2733
2734
عنوان

این حس حسودیم و ناراحتیم طبیعیه؟☹

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 49 پست

متاسفانه تو این زموونه اصرار زیاد نیست....قبلنا پسرا یا خواستگارا خیلی میرفتن و میومدن ..میدیدی طرف چهار سال میاد و میره...

الان طرف پیشنهاد میده دو بار و سه بار...دید منفیه ..میره...اصن یه وضعیه...

کاربر قدیمیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب طرف قصد ازدواج داشته . نمیتونسته صبر کنه که کی امادگی ازدواج پیدا میکنی . حسودی کردنم بی معنیه ال ...

نه ندارم

ولی خیلی موقعیت خوبی بود

وکیل بود خیلیم معروفه تیپشم ی چیزی بودا😑🤦🏽‍♀️

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟

عاقبت ناز زیادی😐

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
حالا اسی،انفالوش کن......حس بدت هم طبیعه......بیخیالش

انفالو کردمش

پسرخالش و دارم اون استوری گذاشت

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
نه ندارم ولی خیلی موقعیت خوبی بود وکیل بود خیلیم معروفه تیپشم ی چیزی بودا😑🤦🏽‍♀️

گند زدی خواهر☹

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
نه ندارم ولی خیلی موقعیت خوبی بود وکیل بود خیلیم معروفه تیپشم ی چیزی بودا😑🤦🏽‍♀️

پس وقتی هنووووزم امادگی ازدواج نداری ، پسره مجردم بود باهاش ازدواج نمیکردی

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏
عجیبه !!ااگه انقدر خوب بوده چرا نرفتی باهاش؟؟!!!

عزیزم۵۰بار گفتم دیگ شرایطشو نداشتم🤦🏽‍♀️

۳سال پیش۱۸سالم بود

سنم کم بود

بعدشم چیزای دیگ پیش اومد

نمیتونستم مسئولیت زندگی و قبول کنم

کلا بعضی وقتا پیش میاد ادم امادگیه ازدواجو نداره ولی موقعیت خوب داره  اینجا خب بخاطر حس مسئولی ...

بنظر من وقتی طرف اصرار داره میتونی بهش بگی فعلا یکم آشنا شیم باهم. از کجا معلوم شاید آشنا شی کلا بی دغدغه بذاریش کنار یا بفهمی آدمی هس که پای مشکلت وایسه اگه مشکلی هس

اونم انفالوکن.....

بلاک کردم😌🤞😂🤦🏽‍♀️

بنظر من وقتی طرف اصرار داره میتونی بهش بگی فعلا یکم آشنا شیم باهم. از کجا معلوم شاید آشنا شی کلا بی ...

عزیزم توضیح دادم صفحه قبل

گفته بودم بهش گفت رسم نداریم،ازدواج میخاست فقط🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

2706