2733
2734
عنوان

این حس حسودیم و ناراحتیم طبیعیه؟☹

704 بازدید | 49 پست

ی خاستگار داشتم پسره خیلی خوب بود از هر نظر

قیافه و موقعیتش و شغلش و همه چی

تو عروسی خاهرم۳سال پیش دیده بودتم ب دامادم گفته بود دامادم گفت بهم من گفتم نه

بعد تو اینستا ریکوئست داد و اینا بازم گفته بود من گفتم نه راستش قصد ازدواج ندارم

گذشت تا ی مدت همچنان همو تو اینستا داشتیم و دوباره پیام داده بود جدی صحبت کنیم اگ نظرت عوض شد و اینا

ک من با زبون بی زبونی گفته بودم فعلا ازدواج نه ولی بیا دوس شیم تا شرایط جور شه

بعد الان استوریشو دیدم عقد کرده امروز😑

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟

یپسر اهل زندگیم پیدا میشه دحترا پیشنهاد دوستی میدن ای بابا

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یپسر اهل زندگیم پیدا میشه دحترا پیشنهاد دوستی میدن ای بابا

اخه اصلا شرایط ازدواج نداشتم و ندارم

خوشبخت شه خیلی پسر خوبی بود هعییی

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
خب حسودیت واسه چیه؟بدبخت دیگه چن بار بگه..خوشبخت بشه

حسودی ک منظورم نیس اتیش بگیرم از ازدواجش و بگم خوشبخت نشن

ی حس بدی دارم ته دلم🤦🏽‍♀️

خب اگه خوشت میومد چرا گفتی نه. اگه خوشت نمیومد چرا ناراحتی؟ 

کلا بعضی وقتا پیش میاد ادم امادگیه ازدواجو نداره ولی موقعیت خوب داره 

اینجا خب بخاطر حس مسئولیتی که داره مجبور میشه اون کیس خوب رو دک کنه تا اون شخص علاف نشه 

خب اگه خوشت میومد چرا گفتی نه. اگه خوشت نمیومد چرا ناراحتی؟ 

شرایط ازدواج نداشتم🤦🏽‍♀️

حتی گفته بودم عقد نکنیم ولی نامزد  و نشون باشیم گف رسم نداریم،منم گفتم رسم نداریم ولی رسمش میکنیم

قبول نکرده بود گفته بود اونطوری محدودیت هست😑

2706