2733
2734
عنوان

پوست پسرم سوخته...

133 بازدید | 11 پست

پسرم 3سالشه یه هفته گذاشتم خونه مادرشوهرم خودم کرونا داشتم با شوهرم بستری بودیم بیمارستان .بعد یک هفته پسرمو آورد خونه شوهرم دیدم پوست صورت ودست پسرم تو آفتاب سوخته خیلی اعصابم خورد شد.مادر شوهرم  گذاشته بچه بره تو آفتاب بازی کنه..من خودم هیچ وقت نمیزاشتم تو آفتاب بره بازی کنه...به نظرتون مثل قبل میشه پوستش؟یا سیاه میمونه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد چند روز به حالت اول برمیگرده.

بزاربن بچه هاتون آفتاب بگیرن برا بدن خیلی خوبه

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

حسابی ویتامین D جذب کرده ❤❤❤

خیالت راحت مثل اولش میشه ، خواهرزاده های من وقتی میرن روستای پدربزرگشون ازبس دنبال مرغ و خروسها میرن مثل آفریقایی ها میش ولی بعد یک هفته دوباره سفید میشن.

2738

عزیزم گوجه فرنگی رو برش بزن و حسابی رو پوستش مالش بده جوری که یه لایه از پوره گوجه رو پوستش بشینه بعد بزار یه نیم ساعت بمونه بعدش بشور 

حسابی کلاژن سازی می کنه و برای پوست آفتاب سوخه عالیه چند روز این کار رو انجام بده  

چیزی به صورتشون نمیزنین خودش خوب میشه؟؟

والا فقط خواهرم میبرتشون حموم و با همون کرم مرطوب کننده آلوئه ورا فقط همون بعدحموم میزنه به پوست صورت و دستشون بعد از یک هفته دوباره مثل اول میشن.