2733
2734

سلام عزیزم از جنوب سمت بندرعباس زیاد میرن عمان شرایط زندگی خیلی خوب هست متاسفانه دید خیلی خوبی نسبت ب ایرانی ندارن اما بشدت ب آرایش و اینا اهمیت میدن اگه جا بیفتی و کارت خاص باشه یه شبه برد میکنی

چشمان تو آفریقاست.. 

میری عمان ناخن کار میشی😬

فک کردی اونجا بهت احترام میزارن با مثل اینجا اینجا باهات خوب برخورد میکنن

اونجا براشون برده محسوب میشی عزیز

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میری عمان ناخن کار میشی😬 فک کردی اونجا بهت احترام میزارن با مثل اینجا اینجا باهات خوب برخورد میکنن ...

مهم نیست فقد میخوام برم واس یکی دو سال پس انداز کنم اینجا دیگ نمیشه کار کرد

2731
سلام عزیزم از جنوب سمت بندرعباس زیاد میرن عمان شرایط زندگی خیلی خوب هست متاسفانه دید خیلی خوبی نسبت ...

منم شنیدم میگن خیلی خوبه با این تفاوت ک میگن ایرانیارو دوست دارن

دوستای عراقیم وقتی واسه تفریح میرفتن عمان وقتی میفهمیدن عراقین دیگه کسی نگاهشونم نمیکرد

بعد ی ایرانی بره عمان دیگه خودت فک کن ببین چی میشه

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
2738
مهم نیست فقد میخوام برم واس یکی دو سال پس انداز کنم اینجا دیگ نمیشه کار کرد

ی نفرو بیاد پیدا کنی اونور کفالتت رو قبول کنه تا بهت جابده و بتونی کار کنی

ی نفرو بیاد پیدا کنی اونور کفالتت رو قبول کنه تا بهت جابده و بتونی کار کنی

گفتن از طریق کار و آژانس های هواپیمایی ک کاریابی اونور میتونم کار پیدا کنم ولی دوست عمانی ندارم اونجا

خب نمیگم ایرانیم😂😂

عربی بلدی 

قبل رفتن چن ماه لحجه عمانی رو تمرین کن 

2706