2737
2734
عنوان

مادر شدن تو خارج

291 بازدید | 25 پست

چقدر خوب میشد مادرای ایران هم آنقدر توجه میدیدن آلمان بعد از اینکه مادر باردار میشه علاوه بر مرخصی با حقوق اونم ۲ سال دولت دوران بارداری یه مقدار پول اضافه تر به حسابت واریز میکنه چون امکان داره چیزی هوس کنی بخوای بیشتر بخوری،کمک میکنه برای خرید لباس و وسایل اتاق بچه ،هزینه بیمارستان هم که با بیمه ست و هر بیمارستانی که خودت بخوای،بعد از به دنیا اومدن بچه تا ۲۵ سالگی به حساب شخصی بچه ماهیانه پول واریز میشه برای گذروندن امورات،و خیلی چیزا دیگه که به مادرا کمک میکنن تا با خیال راحت بتونن حس مادر شدن رو تجریه کنن ،نظرتون چیه در مورد همه اینا که گفتم؟

یعنی یه روز منم مامان میشم  

😔هعیییییییییی اینجا هم باردارا تو خرج و خرید قرصای اهن و ویتامین موندن😑

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی خوبه چون جمعیت آلمان خیلی پیره بخاطر همین این امکاناتو میدن

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   
2738

فقط میتونم بگم خوشبحالشون 

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
خیلی خوبه چون جمعیت آلمان خیلی پیره بخاطر همین این امکاناتو میدن

تآره چقدر امکانات برای کسایی که نابارورن،دولت تو هزینه های کاشت جنین دارو و عمل هایی مثل تخمک کشی و لاپاراسکوپی کمک میکنه

من هر روز باید آمپول بزنم.این ماه آنقدر خرج دارو و دکترم شد که پول کرایه خونه رو قرض کردیم.امپولامم تموم شده فقط امروزو آمپول دارم.شوهرم خیلی دستش خالی شده😔😔بازم خداروشکر.اونایی که واقعا ندارن باید چه کنن

💖

اول از همه سلامتی از خدا بخوایین من تو آلمان زندگی میکنم ولی ۱۰ ساله منتظرم تا خدا بهم بچه بده ولی تا حالا موفق نشدم درسته همه این امکانات هست ولی وقتی سلامتی نباشه به درد نمیخوره

اول از همه سلامتی از خدا بخوایین من تو آلمان زندگی میکنم ولی ۱۰ ساله منتظرم تا خدا بهم بچه بده ولی ت ...

با طب سنتی درمان کن .منم چهار سال بیشتره درگیر بودم.ولی با طب سنتی به راحتی درمان شدم.

💖
2706